NÁŠ TIP: Sady nářadí v kufru

6. 9. 2023

Hledáte kompletní sadu nářadí, kde každý kus bude mít své místo a zároveň bude možné veškeré nářadí lehce přenášet a pohodlně skladovat? Máme pro vás řešení! Kompletní sady nářadí v kufru!
Kufry s nářadím představují prakticky poskládané soupravy základního a hojně používaného nářadí pro HOBBY i profesionální použití. Díky praktickému uspořádání, kdy každý kus má v sadě své místo, máte nejen vždy přehled o veškerém nářadí, které máte k dispozici, ale zároveň je zajištěna i samotná bezpečnost nářadí a samozřejmě jeho co nejdelší životnost.

Vybírat můžete praktické rozevírací dílenské kufry, které nabízí kompletní sady nářadí v odolném kovovém provedení o tl. 0,6 mm. Díky praktickému prostřednímu madlu můžete i otevřený kufr navíc snadno přenášet. Nářadí je uloženo v pěnovém pouzdře.


Svou lehkostí a přitom vysokou odolností a rozmanitou výbavou vás jistě zaujmou také nové sady s velkým množstvím hojně využívaného nářadí v praktickém plastovém kufru, které nově rozšířili naši nabídku. Vybírat můžete z varianty se 216, 121 nebo 108 kusy nářadí.
Pro ještě snadnější pohyb a manipulaci doporučujeme vybírat také z řad praktických plastových kufrů na kolečkách, které jsou vhodné zejména pro profesionální řemeslníky, hodinové manžely či domácí kutily, kteří své nářadí mít při práci neustále po ruce. Nářadí je uspořádané v přehledných platech podle typu použití. Navzdory vysokému počtu kusů se s kufrem díky šikovným kolečkům a teleskopickému madlu snadno manipuluje.
Praktické sady nářadí v kufru obsahují vše potřebné pro pravidelné i obvyklé práce doma, v dílně i na cestách. Jsou proto ideálním řešením zejména pro domácnosti, dílnu či servis, ale i například do automobilu či pro řemeslníka na cesty. Mějte všechno potřebné nářadí po ruce díky skvěle vybaven nářaďové sadě.

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys