NÁŠ TIP: Odolné skládací podlahy GripTil

20. 6. 2023

Sháníte do své firmy, garáže nebo například na dětské hřiště a restaurační zahrádku kvalitní, odolnou, ale přitom estetickou ochranu vaší stávající podlahy s dobrými užitnými vlastnostmi za rozumnou cenu? Máme pro vás řešení! NOVĚ jsme do nabídky zařadili odolný skládací podlahový systém GripTil české výroby. Prozkoumejte všechny jeho výhody již nyní!

Skládací podlahy GripTil jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu ve tvrdém provedení, a tudíž jsou vhodné i pro podlahy více namáhané zátěží a manipulační technikou popř. parkováním a pojezdem vozidel.

Díky použitým materiálům je modulární systém GripTil také velice odolný vůči většině chemikálií, olejů, barev, kyselin, rozpouštědel. Vrchní děrovaný povrch ze spodní strany navíc doplňuje také žebrovaná část propojená kanály, které efektivně zajišťují rychlý a trvalý odvod vody přímo pod povrchem plastové podlahy.

Modulární podlahový systém GripTil představuje velice variabilní celistvou sestavu plastových desek libovolného tvaru s vynikajícími protiskluzovými a protihlukovými vlastnostmi, která je skvelým řešením nejen k:

  • ochraně vaší podlahy,
  • tlumení vibrací,
  • snížení prašnosti, ale i
  • tepelné izolaci uvnitř místnosti.

Z čeho se systém systém GripTil skládá?

Elementárním prvkem systému je základní deska GripTil:


Základní desku lze následně vhodně doplnit o rovný i rohový nájezd sloužící pro ukončení plastové podlahové plochy po stranách nebo v rohu. Plynulý nájezd navíc zabezpečí bezpečný vstup a nájezd na plochu.


Kde lze podlahový systém GripTil využít?

Skládací podlahy GripTil lze, díky jejich odolným vlastnostem, využít venku i ve vnitřních prostorách:
  • Podlahy více namáhané zátěží a manipulační technikou popř. parkováním a pojezdem vozidel
  • Prostory se zvýšenými nároky na pracovní prostředí
  • Všude tam, kde je potřeba rychle vytvořit kvalitní a estetický povrch za rozumnou cenu

Doporučené rozmezí teplot použití je od -40 do +60°C.

Náš tip: Skvělým řešením jsou skládací podlahy GripTil například do garáže, opravářské dílny, sauny, okolo bazénu či jako terénní povrch na hřiště. Praktické využití naleznou ale například také jako podložka pod menší nafukovací bazén na zahradě či jako dětská ochranná podložka na hraní. 

Nepravidelné tvary

Pokud je prostor nepravidelných rozměrů, potřebné tvary se jednoduše vyřežou nožem nebo pilkou. Podlahový systém je díky svému provedení možno navíc vrstvit také na sebe, a tím vytvářet nájezdové rampy různé výšky i délky.

Barevné kombinace

Mezi základní barvy podlahového systému GripTil patří černá, bílá, červená, zelená, modrá, žlutá, šedá, oranžová, hnědá. Jejich vzájemnou barevnou kombinací v případě nájezdů a základních desek je možné současně označit okraje plochy v souladu s bezpečnostními předpisy (např. kombinace žluté a černé).

Instalace systému

Instalace je velmi snadná, položení čtverečního metru trvá přibližně 2 minuty. Demontáž je stejně jednoduchá.
Jednotlivé díly systému spojíte plastovými spojkami, které jsou v příslušném počtu u každého modulu zahrnuty v ceně. Vyměnitelné spojky umožnující nejen jednoduché spojení, ale i rychlé rozebrání bez použití nářadí a následně i snadné umístění do jiného prostoru.
Při instalaci podlahy na plochy s teplotními výkyvy je třeba počítat s roztažností danou typem materiálu v hodnotách cca 2-4 mm/1m a po obvodu dodržet dilatační spáry.

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys