NÁŠ TIP: Nábytkový trezor s otiskem prstů

21. 5. 2024

Když jde o ochranu vašich cenností, kompromisy nejsou na místě. Představujeme vám nábytkový trezor s otiskem prstů o objemu 16 litrů, který kombinuje vysokou kvalitu materiálů s moderní technologií zabezpečení. Seznamte se se všemi výhodami již nyní!

Kvalitní ocel a 2 možnosti odemykání

Nábytkový trezor se čtečkou otisků prstů, 16 l je vyroben z vysoce kvalitní oceli, která trezoru zaručuje maximální pevnost a odolnost. Korpus má tloušťku 1,5 mm a dveře dokonce 4 mm, což poskytuje vysokou úroveň ochrany proti neoprávněnému vniknutí.
Jedním z hlavních rysů tohoto trezoru je možnost odemykání prostřednictvím ultra-rychlé čtečky otisku prstu. Tento způsob odemykání / uzamykání zajišťuje nejen maximální bezpečnost, ale i pohodlí – stačí jen přiložit prst a trezor se okamžitě odemkne. Pokud preferujete tradičnější metodu, můžete použít také bezpečnostní kód.
Provoz a napájení trezoru

Trezor je napájen čtyřmi běžnými bateriemi velikosti AA o napětí 1,5 V, které jsou součástí balení. To znamená, že trezor je připraven k okamžitému použití hned po vybalení.
A co když se baterie vybijí? I na to jsme mysleli. V balení najdete dva nouzové klíče, které vám umožní mechanické otevření trezoru, takže se nikdy nedostanete do situace, kdy byste se ke svým cennostem nemohli dostat.

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys