Máme nové webové stránky!

3. 4. 2023

Vážení uživatelé,

bezpochyby jste si při vstupu na naše webové stránky již všimli jejich nového vzhledu. 
Rozhodli jsme se po letech posunout naši webovou prezentaci opět o kousek vpřed a poskytnout Vám ještě lepší a komfortnější uživatelský zážitek z nakupování.

Nové webové stránky jsou založeny na moderních technologiích, a díky tomu jsou také bezpečnější, přehlednější a uživatelsky přívětivější. Včetně vyššího zákaznického komfortu nám navíc umožní i vývoj dalších funkcí, které pro Vás připravujeme.

Jaké změny na novém e-shopu nyní naleznete?

Nemusíte se ale bát, to dobré a osvědčené i nadále zůstává.

Aktualizace našich webových stránek s sebou přináší například i více informací o zboží a jejich skladové dostupnosti. V případě pokud objednáváte na více firem nově oceníte také například i možnost objednání na více firem z jednoho registrovaného účtu!

Snadnější je nově i vyřízení reklamace díky novému interaktivnímu reklamačnímu formuláři.

Nová registrace

S přechodem na nový e-shop, je z hlediska zachování bezpečnosti Vašich údajů potřeba, pokud máte u nás účet vytvořený před 24.3.2023 provést novou registraci. S původními přihlašovacími údaji se již do nového e-shopu nepřihlásíte.
Nemějte ale obavy, o historii svých objednávek a dokladů z minulosti nepřijdete, vše Vám po registraci automaticky zpětně dohrajeme.
Registrace Vám díky chytrému našeptávači adres a veškerých údajů zabere jen pár chvil.

Děkujeme za pochopení.

Věříme, že díky snadnějšímu a přehlednějšímu systému Vám budeme o krok bližším partnerem, na kterého se při zařizování vašich prostor vždy rádi obrátíte.

Budeme rovněž rádi za každou vaši připomínku a podnět k fungování našeho nového systému, které nám můžete zaslat na e-mailovou adresu napistenam@b2bpartner.cz

Přejeme vám příjemný nákup!

Tým B2B Partner

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys