Zpět do: Kontejnery

Kancelářský zásuvkový díl FUTURE, 4 zásuvky, bílá/dub

Kód zboží: 6100680
100 % zákazníků je s tímto produktem spokojeno.
Skladem 2 ks (Další kusy naskladníme 27.2.2023 - 5 ks)
Objednejte dnes do 14:00, Zdarma doručíme 31.1.2023
7 205 Kč bez DPH
8 718,05 Kč s DPH
ks

Společné parametry

Počet zásuvek 4
Rozměry š x h x v (mm) 400 x 400 x 710
Výška (mm) 710
Provedení samostatný
Šířka (mm) 400
Hloubka (mm) 400
Uzamykatelný ne

Popis zboží

  • originální kancelářský nábytek z výroby B2B Partner
  • designové a praktické řešení úložného prostoru v kancelářích
  • 4 zásuvky se 100% výsuvem
  • otevírání pomocí systému „push“
  • vyráběno v dezénu bílá/grafitová a bílá/dub
  • materiál: laminovaná dřevotříska tloušťky 18 mm
  • vybaveno rektifikačními patkami pro vyrovnání nerovností podlahy

Řada kancelářského nábytku FUTURE je inspirována potřebami nás samých. Kvalitní a designový nábytek této řady vyrábíme ve dvou barevných variantách. Bílou barvu jsme v prvním případě zkombinovali s grafitem, ve druhém jsme zvolili dezén dubu. FUTURE je ideálním nábytek v prostorách s větším počtem zaměstnanců. Nabízí totiž dostatek úložného prostoru, ale zároveň díky paravánům poskytne dostatečné soukromí a klid pro práci.  

Kancelářský nábytek řady FUTURE je nejen moderní, ale také nabízí mnoho ergonomických vychytávek, jako jsou například výškově nastavitelné stoly. Výhodou tohoto typu stolů je možnost přizpůsobit si výšku desky nejen do takové míry, aby se vám u něj dobře sedělo, ale zároveň je možné výšku nastavit tak, abyste mohli pracovat také ve stoje, pokud pro Vás například po pár hodinách začne být sezení nepříjemné.

Stoly můžete doplnit o vychytávku, jež vám umožní skryté vedení kabelů, které je pod deskou stolů. Můžete se proto rozloučit se změtí drátků, které vám na pracovní ploše překážely. Neméně důležitým faktorem je na pracovišti již zmíněný úložný prostor. Nejen, že s ním kancelářský nábytek řady FUTURE nešetří, ale zároveň nabízí jejich elegantní řešení v podobě skříněk s push systémem.

Pevnost a dlouhou výdrž kancelářského nábytku FUTURE zajistí kvalitní laminované dřevotřískové desky tloušťky 18 mm (pro stolové desky tloušťky 25 mm). Vše ohraněno 1 mm silnou ABS hranou. Pojezdy, kování a PUSH otevírání jsou od německého výrobce nábytkového kování Hettich.

TIP: Inspirujte se návrhy interiérů z řady kancelářského nábytku FUTURE v našem virtuálním showroomu a rovnou objednejte jednotlivé prvky nábytku, které vás zaujmou!