Kancelářský pracovní stůl FUTURE do paravanu, 1700 x 800 x 740 mm, bílá/dub

Kód zboží: 6100696
Skladem 5 ks (Expedujeme ihned)
Objednejte dnes do 13:00, Zdarma doručíme 26.11.2020
4 750 Kč
5 747,50 Kč s DPH
ks
  • Doprava zdarma
  • Záruka 7 let!

Společné parametry

Rozměry š x h x v (mm) 1700 x 800 x 740
Šířka (mm) 1700
Hloubka (mm) 800
Výška (mm) 740
Provedení rovný
Délka pracovní desky (mm) 1700
Výška pracovní desky (mm) 740

Popis zboží

  • nábytek z výroby B2B Partner
  • stůl opatřený předním čelem
  • otvor pro skryté vedení kabelů
  • vyráběno v dezénu bílá/grafit a bílá/dub

Řada kancelářského nábytku FUTURE je inspirována potřebami nás samých. Kvalitní a designový nábytek této řady vyrábíme ve dvou barevných variantách. Bílou barvu jsme v prvním případě zkombinovali s grafitem, ve druhém jsme zvolili dezén dubu. FUTURE je ideálním nábytek v prostorách s větším počtem zaměstnanců. Nabízí totiž dostatek úložného prostoru, ale zároveň díky paravánům poskytne dostatečné soukromí a klid pro práci.  

Kancelářský nábytek řady FUTURE je nejen moderní, ale také nabízí mnoho ergonomických vychytávek, jako jsou například výškově nastavitelné stoly. Výhodou tohoto typu stolů je možnost přizpůsobit si výšku desky nejen do takové míry, aby se vám u něj dobře sedělo, ale zároveň je možné výšku nastavit tak, abyste mohli pracovat také ve stoje, pokud pro Vás například po pár hodinách začne být sezení nepříjemné.

Stoly můžete doplnit o vychytávku, jež vám umožní skryté vedení kabelů, které je pod deskou stolů. Můžete se proto rozloučit se změtí drátků, které vám na pracovní ploše překážely. Neméně důležitým faktorem je na pracovišti již zmíněný úložný prostor. Nejen, že s ním kancelářský nábytek řady FUTURE nešetří, ale zároveň nabízí jejich elegantní řešení v podobě skříněk s push systémem.

Pevnost a dlouhou výdrž kancelářského nábytku FUTURE zajistí kvalitní laminované dřevotřískové desky tloušťky 18 mm (pro stolové desky tloušťky 25 mm). Vše ohraněno 1 mm silnou ABS hranou. Pojezdy, kování a PUSH otevírání jsou od německého výrobce nábytkového kování Hettich.

Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím