Kancelářský nábytek - sestavy

Potřebujete kancelářský nábytek? Vyberte si u nás! Nabízíme sestavy kancelářského nábytku v různých 19 řadách, různých dezénech a cenových relacích. Kancelářský nábytek řady MIRELLI A+ ARRISTO LUX  a METAL máme skladem připraven ihned k dodání, další řady kancelářského nábytku dodáváme do 3 dnů! Samozřejmostí je doprava ZDARMA kamkoliv v ČR a záruka 7 let.

Doporučení pro výběr kancelářského nábytku

Při výběru kancelářského nábytku dbejte na funkčnost, design, bezpečnost a především na ergonomií práce. Každý nábytek a především pracovní stůl by měl být přizpůsoben danému uživateli, aby práce u stolu byla příjemná a nezpůsobovala zdravotní potíže.

Četnými studiemi zabývajícími se ergonomií práce bylo zjištěno, že optimální šířka pracovního stolu je 120-160 cm, hloubka 80 cm, výška 72 cm. Přečtěte si více informací o požadavcích na pracovní stoly.

Vyberte si kancelářský nábytek snadno a rychle

Pro snadnější orientaci v široké nabídce prvků kancelářského nábytku je každá řada nábytku rozdělena na: pracovní stoly, jednací stoly, zásuvkové kontejnery, skříně bez dveří (dřevěné regály), skříně s dřevěnými dveřmi, skříně s prosklenými dveřmi (pokud jsou v dané řadě nábytku k dispozici) a ostatní příslušenstvím jako jsou doplňky a nástavby ke stolům.

V pravé části webu se u každé řady nábytku zobrazuje náhled dostupných dezénů nábytku.

Pokud potřebujete kancelářské psací stoly a nehledáte stoly z konkrétní nábytkové řady, vyberte si v kategorii Kancelářské pracovní stoly, ve které naleznete všechny stoly z naší nabídky na jednom místě. Výběr stolu vám usnadní interaktivní filtr podle parametrů - rozměrů, typu, dezénu ...

Všechny skříně do kanceláře v naší nabídce naleznete kategorii Dřevěné kancelářské skříně, kde si snadno a rychle vyberte skříń pomocí interaktivního filtr podle rozměrů, dezénu nebo typu skříně.

Šetřete s námi!

Potřebujete kompletně vybavit kancelář kancelářským nábytkem? Určitě se na nás obraťte! Rádi Vám pomůžeme s výběrem a připravíme Vám individuální nabídku. Pokud již máte vybráno z naší nabídky kancelářského nábytku, určitě využijte on-line poptávku, která Vám pomůže během okamžiku ušetřit Vaše peníze.