Kancelářský nábytek PRIMO GRAY

1. 7. 2024

Seznamte se s řadou PRIMO GRAY přímo z výroby B2B Partner a vneste do své kanceláře nádech elegance i funkční detaily, které při své práci jistě oceníte.

Nadčasovost a široký výběr

Šedá barva je velice často spojována s profesionalitou a nadčasovostí. Pro řadu PRIMO GRAY z vlastní výroby B2B Partner je charakteristické šedé provedení korpusů i podnoží, které je kombinováno s prvky v dezénu dřeva, šedé a grafitové. Šedý prvek ve spojení s klasikou vaši místnost nejen oživí, ale navíc i opticky rozšíří.

Celá kolekce PRIMO GRAY se skládá z hlavních prvků v podobě stolů, skříní, regálů, kontejnerů a kartoték. Jejich vzájemnou kombinací si snadno vytvoříte různá pracovní místa dle rozmanitých potřeb uživatelů. Díky univerzálnosti dezénů lze jednotlivé prvky řady PRIMO GRAY navíc skvěle kombinovat s ostatním nábytkem z výroby B2B Partner.

Jaké dezény v řadě PRIMO GRAY naleznete?

Prvky řady PRIMO GRAY lze vybírat z 8 atraktivních dekorů:

  • Šedá
  • Bříza
  • Buk
  • Třešeň
  • Ořech
  • Wenge
  • Dub přírodní
  • Grafitová

Pracovní a jednací stoly

Kancelářský stůl tvoří nejdůležitější nábytek v každé kanceláři i jednací místnosti. Stoly z řady PRIMO GRAY nabízíme v rovné, rohové, ergonomické a výškově nastavitelné variantě s celodřevěnou či šedou kovovou podnoží. Díky širokému výběru poskytnou ideální řešení pro variabilitu prostoru a zajištění správné ergonomie na různých pracovištích dle individuálních potřeb všech uživatelů.


Desky stolů jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky 25 mm, olepeny 2 mm ABS hranou. Odolná šedá konstrukce působí v kanceláři navíc nejen odlehčeně, ale dodává stolům i kvalitní a pevný základ.

Doplňky ke stolům PRIMO

Pracovní plochu lze v případě potřeby pohodlně rozšířit či zakulatit pomocí stolové přístavby či doplnit o paraván, který zvýší Vaše soukromí při práci.
Kontejnery a komody ke stolu

Úložný prostor v okolí pracovní desky lze snadno doplnit o přístavné, mobilní kancelářské kontejnery. Pojízdné kancelářské kontejnery snadno schováte pod pracovní desku stolu PRIMO GRAY. Přístavné kontejnery Vám naopak vaši pracovní desku prodlouží.
Pro uložení většího množství dokumentů přímo u pracovní desky jsou vhodným řešením také uzamykatelné nízké skříňky a komody.
Kartotéky PRIMO

Efektivní uspořádání dokumentů, složek klientů a pacientů efektivně vyřeší uzamykatelné kovové kartotéky. Kartotéky PRIMO mají kovové provedení s dřevěnými čely a jsou vhodné zejména pro formát A4. Kartotéky PRIMO GRAY jsou doplněné o pojezdy se 100 % výsuvem a centrálním zamykáním zámkem, takže se o ztrátu či poškození svých dokumentů opravdu bát nemusíte.


Regály a knihovny PRIMO GRAY

Kancelářské regály a knihovny PRIMO GRAY následně dodají vaší kanceláři dodatečný úložný prostor. Regály a knihovny PRIMO GRAY jsou ideální zejména pro ukládání šanonů, které potřebujete mít kdykoliv po ruce a na očích:
Skříně PRIMO GRAY

Pro uložení méně využívaných kancelářských potřeb či oděvů lze prostor vaší kanceláře doplnit také o kancelářské skříně a nízké skříňky.

Kancelářské skříně můžete vybírat ve variantách s křídlovými, zasouvacími i kombinovanými dveřmi či ve variantě se zásuvkami na závěsné složky. Všechny kancelářské skříně a nízké skříňky řady PRIMO GRAY jsou vybaveny pohledovými zády, pro jejich bezstarostné vložení kamkoliv do prostoru. Nosnost 1 police je až 35 kg při rovnoměrném zatížení.
Doplňky ke skříním PRIMO

Rádi byste si skříně a regály přizpůsobili přesně vašim potřebám? Regály a skříně PRIMO WOOD lze pohodlně přesně dle vašich potřeb doplnit o křídlové dveře různých velikostí či praktické zásuvky na dokumenty a závěsné složky. V rámci třídění dokumentů pak jistě oceníte také policovou vložku (niku) do skříně.
Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys