Flipcharty

Flipcharty jsou výbornou přenosnou pomůckou pro prezentaci, vizualizaci a plánování všech Vašich nápadů a vizí. Skvěle se hodí rovněž na porady a v rámci brainstormingu. V naší nabídce naleznete tzv. TRIPOD flipcharty “trojnožky” nebo pojízdné flipcharty. Vybrané modely mají také výsuvná ramena, na které lze pomocí magnetů umístit popsané flipchartové papíry.

Příslušenství k flipchartům

K flipchartům můžete dokoupit nejen papírové bloky pro flipcharty, ale rovněž i popisovače pro flipcharty různých barev v sadě i jednotlivě.

Sháníte kvalitní flipcharty za dobrou cenu? Vyberte si u nás! Nabízíme 8 typů flipchartů a příslušenství. Flipchart si můžete vybrat podle konstrukce:

  • Trojnožka – u těchto modelů je flipchartová tabule umístěna na 3 nohách, které jsou zásuvné a můžete s nimi nastavit potřebnou výšku. Díky zásuvným nohám jsou tyto flipcharty velmi skladné, neboť složené zabírají jen velmi málo místa
  • Mobilní – tento typ flipchartů oceníte, pokud je potřebujete často přemisťovat; flipchartová tabule je umístěna na výškově nastavitelné noze, která je vybavena základnou s kolečky

Vybrané modely mají výsuvná ramena, na které lze pomocí magnetů umístit popsané flipchartové papíry.

Své poznámky nemusíte psát jen na flipchartové papíry, ale také rovnou na flipchartovou tabuli pomocí za sucha stíratelných popisovačů. Navíc, pokud je povrch tabule magnetický (všechny kromě modelu TRIPOD č.109041), můžete na tabuli umístit i poznámky pomocí magnetů.

Všechny nabízené modely flipchartů jsou určeny pro flipchartové papíry  tzv. EURO rozměru = 70 x 100 cm.

V naší nabídce naleznete také širokou nabídku příslušenství a spotřebního materiálu pro flipcharty, jako jsou papíry (čistě bílé papíry nebo rastrované papíry, které usnadňují kresbu grafů apod.), popisovače různých barev, atd.

Pozor, při psaní na přímo na tabuli nepoužívejte popisovače na flipchartové papíry. Popis se z tabule velmi špatně odstraňuje.

Vše skladem ihned k dodání. Navíc poskytujeme záruku 7 let a k tomu dopravu ZDARMA, kamkoliv v ČR.

Filtrovat produkty
Zobrazeno 1-14 z 14 produktů
Řadit od: Základní Nejlevnější Nejdražší