Jak vybírat konferenční židle

31. 12. 2023

Konferenční židle jsou ideálním řešením pro jednací místnosti, firemní porady nebo konference. Sepsali jsme pro Vás 5 tipů, podle čeho můžete vybírat, a na co se při výběru konferenčních židlí zaměřit.

1. Materiál a čalounění židle

Typ konferenčních židlí a materiál jejich čalounění vybírejte primárně podle účelu jejich použití.

Pokud potřebujete židle na konference, školení, apod., určitě zvolte čalouněné konferenční židle s látkovým potahem. Ty zajistí dostatečné pohodlí i během delšího sezení, na které jsou ostatně určeny. 

Pokud hledáte židle do reprezentativních prostor a zasedacích místností, zvažte naopak volbu konferenčních židlí s čalouněním z eko-kůže nebo pravé kůže.

Pokud potřebujete židle do jídelny, svačinárny či bufetu, zvolte plastové nebo dřevěné židle vyrobené zpravidla z lisované překližky. Tyto typy židlí jsou omyvatelné a snadno se udržují. Vy tak ve stravovacích prostorách můžete snadno dodržovat hygienické standardy. Nespornou výhodou plastových je také jejich nižší pořizovací cena oproti čalouněným variantám.

2. Rozměry a nosnost konferenčních židlí

Rozměry sedáku a opěráku či výška sedadla určují míru pohodlí pro sedícího. U konferenčních židlí proto uvádíme 4 základní rozměry, které vám pomohou při výběru.

Věnujte také pozornost nosnosti konferenčních židlí. Nosnost konferenčních židlí bývá od 100 – 150 kg.

3. Příslušenství pro konferenční židle

Vybrané modely konferenčních židlí jsou již vybaveny područkami nebo k nim lze opěrky rukou dokoupit. Područky ocení sedící zejména při delším sezení na školeních nebo konferencích.

Praktickým příslušenstvím jsou také stolky, které skvěle poslouží sedícím na zapisování poznámek na semináři, školení, apod.

4. Stohovatelné židle a skládací židle

Pokud potřebujete konferenční židle skladovat nebo přenášet určitě vyberte židle s možností stohování na sebe. Díky tomu ušetříte při jejich skladování spoustu prostoru. Zpravidla všechny konferenční židle jsou stohovatelné. Stohovatelné nejsou pouze vybrané modely dřevěných židlí.

Nabízíme rovněž skládací židle, u kterých lze sklopit sedadlo a které lze snadno složit a židle se tak snadno přenášejí.

5. Ceny židlí

Pokud plánujete nákup většího počtu konferenčních židlí, určitě vyzkoušejte funkci on-line poptávka, díky které můžete snadno a ihned ušetřit při nákupu nad 20 000,- Kč.

Vybrané konferenční židle také nabízíme v akčních baleních 3+1 ZDARMA, 1+1 ZDARMA nebo 4+2 ZDARMA. Kompletní nabídku naleznete v kategorii Konferenční židle - AKCE.

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys