Jak správně vybrat čisticí rohož?

14. 3. 2023

Čisticí rohož vybírejte podle toho, kde bude umístěna:

1. čisticí zóna je zpravidla venkovní rohož, která slouží k odstranění hrubých nečistot (bláta, kamínků, atd.). Nejčastěji se pro tyto účely využívají gumové rohože, které obsahují buď díry, nebo gumové kolíky. Gumové rohože se snadno čistí a udržují. Cenově výhodnou alternativu ke gumovým rohožím představují plastové rohože, které jsou vyrobeny z odolného plastového vlákna.

2. čisticí zóna je umístěna uvnitř budovy a pomáhá k odstranění vlhkosti z bot. Pro tyto účely se používají textilní rohože. Textilní rohože se vyrábějí na PVC základně, na kterou je nalepen čisticí koberec z polypropylenového nebo polyamidového vlákna.

Materiál textilních čisticích rohoží

  • Čisticí rohože s polyesterovým vláknem představují standardní kvalitu a jsou cenově výhodné. Polyesterové rohože jsou vhodné do méně frekventovaných vstupů a chodeb.
  • Čisticí rohože s polyamidovým vláknem jsou kvalitnější rohože, které jsou odolnější a vydrží i větší frekvenci chodců.

Při výběru kvalitní čisticí rohože vybírejte podle výšky rohože a hustoty vlákna, přičemž platí, že vyšším a hustším vláknem rohože se zvyšuje i cena čisticí rohože.

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys