Novinky a aktuality

23.3.2021
Náš TIP

ZDRAVOTNÍ ŽIDLE: Proč do nich investovat?

K dokonalému komfortu vede kratší cesta, než se zdá! Dopřejte svému tělu pohodlí bez ohledu na to, jestli zrovna pracujete nebo se věnujete svým osobním věcem. Zdravotní židle Vám při tom budou skvělým pomocníkem. Důsledný výběr židle, která dokáže tělu při sezení nabídnout maximum, navíc doporučují také sami odborníci. Skvělý vliv na tělo mají především židle se systémem BODY-BALANCE-TEC. 
18.3.2021
SLEVA
Náš TIP

Vybrané stolky nyní s 20% slevou

Konferenční stolky najdou uplatnění nejen ve stravovacích zařízeních, ale také ve vestibulech či přímo doma. Vybrané konferenční stoly z řad FUNGO a SETA nyní můžete pořídit s 20% slevou!
16.3.2021

​Zpestřete své šatny barvami: šatní skříňky nyní za akční cenu!

Oživte vaše zázemí trochou nevšednosti! Pomocí barevných šatních skříněk to bude hračka. Vícedveřové skříňky nabízí velké množství úložného prostoru pro oblečení nebo například pracovní či školní pomůcky.
11.3.2021
Tipy a triky

Jak si v kanceláři poradit s odloženými kabáty

Vytvořit ideální místo pro odkládání svršků, které zároveň nijak nenarušuje interiér, může být v některých prostorách oříšek. Klasické věšáky jsou stále častěji nahrazovány řešením, které kromě praktické stránky splňuje také stránku designovou.
8.3.2021
1+1 ZDARMA
AKCE

VÝHODNÉ NÁKUPY: Plastové regály TEMPO 1+1 ZDARMA

Vlhkost může být pro některé typy regálu často nepříjemným problémem. Pokud potřebujete věci skladovat ve sklepech, špajzech či na balkóně, který nemáte chráněn proti dešti, typ konstrukce je dobré důsledně zvážit.
Ideálním řešením pro vlhká a špatně odvětrávaná místa jsou například plastové regály TEMPO. D
12341
Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím