Novinky a aktuality

14.6.2022
Novinka
Doporučujeme
Náš tip

NOVINKA: 3D náhledy kancelářského nábytku!

Chcete si naše produkty důkladně prohlédnout ze všech úhlů pohledu ještě před samotnou koupí? Nyní můžete! Nově jsme k vybraným řadám kancelářského nábytku totiž přidali také 3D náhledy, které Vám poskytnou realistický obraz o vnějším i vnitřním provedení produktu ze všech stran i úhlů.

10.6.2022
Tipy a triky

Jak si zpříjemnit 8 hodin v práci?

Průměrný zaměstnanec stráví v práci v přepočtu 50 hodin týdně a práce se tak pro většinu lidí stává druhým domovem. Jak si ale práci v kanceláři přes den zpříjemnit o trochu více? Přinášíme Vám 9 tipů, pomocí kterých si nejen dlouhodobě zpříjemníte Vaše pracovní dny, ale zvýšíte také vaši efektivitu a podpoříte své zdraví.
7.6.2022
Poslední možnost nákupu
Akce
Náš tip

30 % sleva na patchwork křeslo RILLA

Vneste do své kanceláře, firemního lobby nebo designového pokoje pohodlí zabalené do elegance a hravosti již nyní! Patchwork křeslo RILLA s poslední možností nákupu se hodí do každého moderního prostoru a právě teď ho nově pořídíte také se slevou až 30 %!

3.6.2022
Novinka
Doporučujeme
Náš tip

Seznamte se: Barové stoličky CATY [2ks]

Každodenní schůzky na baru můžete praktikovat nově jednoduše i u Vás doma! Stačí si k jídelnímu ostrůvku, vyššímu stolku nebo třeba ke kuchyňské lince pořídit praktické balení 2 kusů nových barových stoliček CATY. Seznamte se s nimi již nyní!

31.5.2022
Novinka
Náš tip
Kancelář

BACK & SEAT: Nové kancelářské židle s funkčními detaily!

Představujeme Vám novinky z řad pohodlných kancelářských židlí, které Vás ohromí nejen funkčními detaily, ale i moderním designem a poskytnou Vám tak potřebnou podporu bederní i krční páteře. Seznamte se s kancelářskými židlemi BACK & SEAT!

12352