Novinky a aktuality

5.1.2022

VÝPRODEJ & SLEVY: Kancelářské židle, stolky i třeba rudly!

Vybrali jsme pro Vás desítky zajimavých produktů, kterým jsme nasadili ještě výhodnější cenu! Nezmeškejte lednový výprodej na B2B Partner ve kterém najdete například oblíbené kancelářské židle, kávové stolky, kufry či boxy na nářadí, držáky monitorů, policové regály a mnohem více! Prozkoumejte naši sekci slev a výprodejů například u lahodné odpolední kávy. Nikdy totiž nevíte, jak dlouho na Vás bude Váš vysněný kousek do kanceláře, dílny, skladu či zahrady čekat. Nabídka zboží z této sekce platí do vyprodání zásob.
23.12.2021
Novinka

Vánoční a novoroční provoz e-shopu

S koncem letošního roku a vánočními svátky přichází také souhrnný přehled o provozu našeho e-shopu v následujících dnech a týdnech. Děkujeme za Vaši přízeň a důvěru, kterou jste nám projevili v roce 2021 a přejeme klidné prožití Vánoc, pevné zdraví a vše dobré po celý příští rok 2022. 
15.12.2021

Tipy na dárek: Židle v akci 1+1 Zdarma!

Vánoce jsou tady každou chvíli a vy stále tápete co darovat pod stromeček vašemu protějšku či dětem? Co takhle pořídit vašim blízkým k učení či práci pohodlné kancelářské židle, které je budou těšit dlouhá léta? Všechny vybrané židle jsou navíc SKLADEM ihned k odeslání!
9.12.2021

5 tipů na dárky: Rehabilitační pomůcky!

Trápí Vaše blízké bolavá záda nebo otoky nohou? Darujte jim dárek od srdce a dopřejte jim zdravější chvíle při sezení v kanceláři, které jim budou dělat radost po celý rok! Vybrali jsme pro Vás 5 tipů na zdravé dárky v podobě rehabilitačních pomůcek, které ocení nejen ženy!

7.12.2021
Doporučujeme
1+1 ZDARMA
Tipy a triky
Náš tip

5 tipů na dárky: Technologie!

Čas do Vánoc se pomalu krátí a vy stále váháte, jaký dárek vybrat pro svou drahou polovičku, dospívajícího puberťáka či dokonce pro babičku? Máme pro Vás řešení! Vybrali jsme pro Vás 5 tipů na vánoční dárky, které potěší nejen milovníky elektroniky, ale stanou se i cennými pomocníky například při polehávání v teplé peřině, a dokonce i při vaření!
12348