Novinky a aktuality

14.10.2020
NOVINKA

Nový katalog B2B Partner

Právě vychází další katalog B2B Partner s vybavením pro firmy. Vybírat můžete ze speciálních akcí nebo novinek z našeho sortimentu.

6.10.2020

Již brzy v nabídce: kuchyňky NIKA

Kancelářský nábytek PLAN se již brzy dočká rozšíření! Věříme, že příjemné prostředí je pro práci důležitý základ. Nyní ale nabízíme také možnost zkrášlit kvalitním a designovým nábytkem i zázemí pro zaměstnance. Skvěle k tomu poslouží kuchyňky NIKA, které pochází z návrhu designérů Borise Klimka a Lenky Damové.
1.10.2020
DOPORUČUJEME
SLEVA
Náš TIP

POSLEDNÍ KUSY SE SLEVOU: Sedací box PRIVATE

Nepohodlné dřevěné či plastové židle z čekáren měl nejspíš možnost poznat každý z nás. Nutnost vyřídit v práci hovor a nemít se při tom „kam uklidit“ možná také. Pořízení křesla PRIVATE může mrknutím oka vyřešit obojí.
29.9.2020
Tipy a triky

Tři věci, které vám usnadní deštivý podzim

Podzim klepe na dveře, a spolu s ním také počasí, které nás někdy přímo vybízí k tomu, abychom zůstali v posteli. Ne každé zaměstnání ale takovou volnost nabízí. Co tedy můžeme v kancelářské džungli ocenit, pokud už do sychravého počasí vyrazíme?
16.9.2020
Náš TIP

Pomozte nám udělat místo odměnou za slevu!

Akční nabídky, kdy při koupi jednoho kusu zboží získáte druhý kus zdarma už u nás znáte. Nedávno jsme pro vás ale zřídili na našem webu také speciální koutek se zbožím, které v naší nabídce brzy nebude mít místo. Pomozte nám udělat prostor pro novinky a my vám za to nabídneme vybrané poslední kusy s příjemnou slevou!
12337
Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím