Novinky a aktuality

25.5.2021
Novinka
1+1 ZDARMA

BUTTERFLY: Židle, kterou si zamilujete

Seznamte se s novinkou BUTTERFLY – kancelářskou židli v hravých pastelových barvách. Židle nabízí nad rámec atraktivního a příjemného designu také dostatek pohodlí pro několikahodinovou práci u počítače.
19.5.2021
Novinka
Náš tip

Nyní u nás nakoupíte i věci pro domov a zahradu!

Nově u nás můžete nakoupit také nábytek a vybavení pro dům a zahradu! Do našeho sortimentu jsme totiž před nedávnem zařadili napříkald grily, zahradní domky či lapače hmyzu, které jsou při posezení během letních večerů k nezaplacení!
17.5.2021
Novinka
Náš tip

VIDRIO, BELLEZA & FUN: Stoly, které Vás nepřestanou bavit

Po sérii článku se sedacím nábytkem Vám přinášíme také několik tipů na novinky v oblasti stolů. Čerstvě u nás nyní najdete stoly VIDRIO, BELLEZA a FUN. Proč jsme si tyto tři kousky ihned zamilovali?
12.5.2021
Novinka

VOGUE & BUTTON: Nové designové kousky v naší nabídce!

Nabídka designových kousků, které se skvěle hodí nejen do komerčních prostor, ale také do domácnosti, se prakticky každý den rozšiřuje. Tentokrát bychom Vám rádi představili další dva nováčky, které v našem sortimentu můžete najít. Jedná se o designové křeslo VOGUE a plastový taburet BUTTON.
10.5.2021
Tipy a triky

Restaurační zahrádky: Vybavte, vylaďte, inovujte

Restaurační zahrádky nyní na pár měsíců měly bohužel utrum. Jejich znovuotevření se ale kvapem blíží a tak přinášíme tipy na to, čím je můžete vybavit, oživit či zmodernit.
12343
Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím