Novinky a aktuality

5.1.2021
SLEVA

VÝPRODEJ & SLEVA: hygienické rohože, gola sady i židle

Sekce slev a výprodejů nám praská ve švech! Sehnat tam nyní můžete například sadu gola hlavic s 20% slevou, několik druhů hemisférických zrcadel, plastovou šatní skříň, konferenční židle, rozevírací hliníkový kufr na nářadí či jednorázové hygienické rohože, ale také mnohem víc! 
29.12.2020
NOVINKA

Roušky Anti-Fog: Stop zamlženým brýlím

Nošení roušky může být nepříjemné především pro ty, kteří se při zakrytí úst a nosu musí poprat také s mlžením brýlí. Naši nabídku nyní rozšířily speciální jednorázové roušky v provedení Anti-Fog, které právě před mlžením brýlí chrání.
21.12.2020

Doručení zboží během vánočních svátků

Milí zákazníci, rádi bychom Vám poděkovali za přízeň a důvěru, kterou jste nám projevili v roce 2020. Velice si ji vážíme a budeme rádi, když se na nás budete obracet také v budoucnu – ať už s jakýmikoliv požadavky, přáními, dotazy, či zpětnou vazbou na naše služby.
17.12.2020

PF 2021

Tým B2B Partner Vám přeje příjemné a klidné prožití vánočních svátků, spoustu pohody u stromečku a úspěšný vstup do nového roku 2021!
15.12.2020
NOVINKA

Představujeme: Křeslo LARRY

Designové retro křeslo LARRY je jednou z novinek, které naši nabídku rozšířily během listopadu. Jeho základem je dřevěná masivní konstrukce a nohy v černé barvě. Křeslo LARRY je potaženo příjemnou tkanou látkou a pěnová výplň sedáku dopřává uživateli maximální komfort.
12339
Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím