Novinky a aktuality

18.11.2022
Doporučujeme
Tipy a triky
Náš tip

7 tipů: Vánoční dárky pro studenty

Sháníte vánoční dárek pro malého školáka nebo již pro většího samostatného středoškoláka či například studenta práv? Máme pro Vás 7 praktických tipů na dárky, které určitě potěší každého z těchto studentů! 

16.11.2022
Novinka
Doporučujeme

KARIÉRA: Aktuálně volné pracovní pozice!

Chcete pracovat pro stabilní českou společnost, která nabízí práci v mladém kolektivu s možností kontinuálního profesního rozvoje? Aktuálně hledáme do svého kolektivu pracovníka/ci pro příjem a zpracování objednávek!

15.11.2022
Doporučujeme
Náš tip

1+1 ZDARMA: Tabule a nástěnky (nejen) pro studenty!

Nenechte své úkoly a poznámky či malůvky ležet jen tak na stole či přilepené na ledničce. Mějte je vždy na očích i v kanceláři díky prostorné korkové nástěnce či popisovatelné tabuli! Vhodné i pro studenty! Nyní v akci 1+1 zdarma.
10.11.2022
Doporučujeme
Tipy a triky
Náš tip

7 tipů: Vánoční dárky pro domácí kutily a řemeslníky

Máte ve svém okolí či v rodině domácího kutila či všeuměla, pro kterého sháníte praktický a trefný dárek na Vánoce? Připravili jsme pro Vás 7 tipů, které Vám s jeho výběrem určitě pomohou. 
8.11.2022
Novinka
Doporučujeme
Náš tip

NOVINKA: Samostatné stolové desky!

Hledáte samostatnou stolní desku, kterou stylově oživíte Váš současný stůl v domácnosti či komerčním prostoru? Máme pro Vás novinku! Nově u nás nakoupíte také více než 150 samostatných stolových desek a to až v 10 různých dezénech! Prozkoumejte naši nabídku již nyní!

12357