Novinky a aktuality

9.3.2023

9 tipů: Jak si zařídit zahradní skleník

Zahradní skleník může být skvělým způsobem, jak vypěstovat vlastní ovoce a zeleninu a navíc si i o kousek více prodloužit pěstitelskou sezónu. Pokud nyní uvažujete nad koupí skleníku, máme pro Vás 9 tipů, jak si zařídit praktický skleník na zahradě, který bude vyhovovat nejen vašim pěstitelským potřebám, ale i potřebám vaší zahrady. Začtěte se již nyní.
6.3.2023
Novinka
Doporučujeme
Náš tip
Zahrada

Nové typy zahradních skleníků a pařenišť!

Zahradnická sezóna pomalu, ale jistě klepe na dveře, a proto pro Vás nově rozšiřujeme nabídku skleníků a pařenišť! Seznamte se s novými typy skleníků a pařenišť, které Vás nadchnou svými praktickými funkcemi, již nyní!
3.3.2023
Doporučujeme
Tipy a triky
Náš tip

9 tipů: Jak vybrat vhodné šatní skříňky

Šatní skříňky jsou ideálním pomocníkem pro bezpečnou úschovu osobních věcí a oblečení v každé veřejné či společné šatně. Pokud právě vybíráte šatní skříňky pro své zaměstnance nebo zařízení, připravili jsme pro Vás pár tipů, které Vám s jejich výběrem pomohou!
27.2.2023
Novinka
Doporučujeme
Náš tip

NOVINKA: Šatní skříňky s kódovým zámkem

​Představujeme Vám nové boxové šatní skříňky s kódovým zámkem, které jsou vhodným řešením pro ukládání osobních věcí více uživatelů současně, bez nutnosti mít klíč neustále u sebe. Seznamte se s jejich výhodami a praktickým využitím již nyní!
20.2.2023
Novinka
Doporučujeme
Náš tip

NOVÉ: Kombinované nástěnky Combi Board

Hledáte elegantní a multifunkční kombinovanou nástěnku do své kanceláře, domácí pracovny či provozovny? Seznamte se s novými praktickými nástěnkami Combi Board, které kombinují praktickou černou tabuli s korkovou nástěnkou již nyní! K dispozici ve dvou velikostech.

12360