Novinky a aktuality

30.8.2021

FOSTER: Nyní v akci 1 + 1 Zdarma

Máte rádi kožený vzhled a hledáte masivní kancelářské křeslo pro sebe i svého kolegu? Nezmeškejte našeho oblíbence kancelářské křeslo Foster v jedinečné akci 1+1 zdarma.
23.8.2021

9 nových typů kancelářských židlí a křesel v nabídce!

Vybíráte novou kancelářskou židli do Vaší kanceláře či pracovny a stále jste nenašli tu pravou? Rozšířili jsme pro Vás výběr kancelářských židlí a křesel až o 9 typů nových židlí, které Vás osloví nejen svým designem, ale i každodenní praktičností. Některé navíc najdete rovnou i v akci 1+1 zdarma!
18.8.2021
Novinka
Naše služby
Náš tip

NOVÝ KATALOG 2021/06

Přinášíme Vám nejen aktuální hromadu slev a více než 40 akcí 1+1 zdarma z různých částí našeho e-shopu, ale i zcela nové produkty, které jsme nedávno zařadili do naší nabídky. Například z kategorií kancelářských židlí a křesel.
3.8.2021

Kancelářské židle VENLO II: Nyní s 30% slevou!

Oblíbené kancelářské židle VENLO nyní mají v nabídce svého dvojníka! Totožný vzhled a stejné vlastnosti jsou doplněny rozdílnými rozměry. Ty se postaraly o jedinou odlišnost mezi typy VENLO a VENLO II.
29.7.2021

Rozrůstáme se. Chcete nám v tom pomoci?

Rozšiřujeme nejen nabídku našich produktů a služeb, ale také naše řady. Momentálně hledáme kolegy na různé pozice napříč odděleními. Důležitá je především schopnost komunikace, chuť učit se novým věcem a zájem neustále posouvat výsledky své práce. Další požadavky a volná pracovní místa si můžete prohlédnout v naši kategorii Kariéra.
12345
Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím