Popelníky

Potřebujete kvalitní popelník za dobrou cenu? Vyberte si ten správný z našeho rozsáhlého sortimentu popelníků. Vybírat můžete z více než 40 různých typů popelníku.

  • stojanové popelníky na zem – ze sortimentu 26 stojanových popelníků si určitě vyberete ten správný. V nabídce máme kvalitní nerezové koše s popelníkem všeho druhu, ale i popelníky s dřevěným obkladem. Nabízíme klasické plechové odpadkové koše s popelníkem, ale i popelníky pro náročnější zákazníky.
  • závěsné popelníky na zeď – jestli potřebujete nástěnný popelník na zeď, máme pro Vás 10 typů těchto praktických popelníků, které Vám ušetří místo.
  • kuřácké stojany a stolky – pro náročnější zákazníky nabízíme reprezentativní stojan s popelníkem, který najde využití před vchody do budov, v halách, hotelech apod. Tento stojan také vyniká velmi stabilní ocelovou konstrukcí s kovovou základnou, kterou lze ukotvit do země. Kuřácký stůl s popelníkem, který je tvořen černou voděodolnou deskou, pak zaujme centrálním popelníkem tlumící kouř se snadným vysypáváním do integrovaného odpadkového koše.

Doprava pro popelníky je vždy ZDARMA a to kamkoliv do České republiky. Navíc poskytujeme záruku 7 let. Většinu popelníků máme skladem ihned k odeslání.

Pro jednodušší výběr popelníků můžete použít náš užitečný filtr, ve kterém můžete popelníky vyhledávat podle provedení, barvy, ceny nebo dostupnosti.

Pokud si nebudete jisti, který popelník zakoupit, můžete nám zaslat dotaz prostřednictvím chatu, který najdete v dolním rohu stránky.

Zobrazeno 1-30 z 46 produktů
Na stránku:
12
Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím