Zpět do: Sestavy

Sestava výškově nastavitelného pracovního stolu s paravany FUTURE, bílá/grafitová

Kód zboží: 6100703
100 % zákazníků je s tímto produktem spokojeno.
Skladem 2 ks (Expedujeme ihned)
Objednejte dnes do 14:00, Zdarma doručíme 31.1.2023
16 073 Kč bez DPH
19 448,33 Kč s DPH
ks

Společné parametry

Rozměry š x h x v (mm) 1700 x 800 x 735-1235
Šířka (mm) 1700
Hloubka (mm) 800
Výška stolu (mm) 735 - 1235
Provedení rovný

Popis zboží

  • kancelářský nábytek z výroby B2B Partner
  • ergonomické výškově nastavitelné stoly
  • stůl opatřený paravánem, jež přispívá k většímu soukromí
  • prostor na samostatné uložení PC
  • absence madel, otevírání šuplíku je zajištěno pomocí „push systému“
  • vyráběno v dezénu bílá/grafit a bílá/dub

Sestava je tvoří: stůl (výškově nastavitelný nebo klasický), kontejner pro umístění PC, paravan ze 3 stran (čelní a 2 boční)

Řada kancelářského nábytku FUTURE je inspirována potřebami nás samých. Kvalitní a designový nábytek této řady vyrábíme ve dvou barevných variantách. Bílou barvu jsme v prvním případě zkombinovali s grafitem, ve druhém jsme zvolili dezén dubu. FUTURE je ideálním nábytek v prostorách s větším počtem zaměstnanců. Nabízí totiž dostatek úložného prostoru, ale zároveň díky paravánům poskytne dostatečné soukromí a klid pro práci.  

Kancelářský nábytek řady FUTURE je nejen moderní, ale také nabízí mnoho ergonomických vychytávek, jako jsou například výškově nastavitelné stoly. Výhodou tohoto typu stolů je možnost přizpůsobit si výšku desky nejen do takové míry, aby se vám u něj dobře sedělo, ale zároveň je možné výšku nastavit tak, abyste mohli pracovat také ve stoje, pokud pro Vás například po pár hodinách začne být sezení nepříjemné.

Stoly můžete doplnit o vychytávku, jež vám umožní skryté vedení kabelů, které je pod deskou stolů. Můžete se proto rozloučit se změtí drátků, které vám na pracovní ploše překážely. Neméně důležitým faktorem je na pracovišti již zmíněný úložný prostor. Nejen, že s ním kancelářský nábytek řady FUTURE nešetří, ale zároveň nabízí jejich elegantní řešení v podobě skříněk s push systémem.

Pevnost a dlouhou výdrž kancelářského nábytku FUTURE zajistí kvalitní laminované dřevotřískové desky tloušťky 18 mm (pro stolové desky tloušťky 25 mm). Vše ohraněno 1 mm silnou ABS hranou. Pojezdy, kování a PUSH otevírání jsou od německého výrobce nábytkového kování Hettich.

TIP: Inspirujte se návrhy interiérů z řady kancelářského nábytku FUTURE v našem virtuálním showroomu a rovnou objednejte jednotlivé prvky nábytku, které vás zaujmou!