Plastové skladovací boxy

Potřebujete plastové skladovací boxy na spojovací materiál či drobné součástky? U nás si určitě vyberete! Nabízíme více než 100 typů plastových skladovacích boxů různých velikostí a barev.

A který plastový box z naší nabídky si vybrat?

  • Plastové boxy z polystyrenu se vyznačují pevností a větší nosností. Další výhodou těchto boxů jsou drážky na vnějších stranách boxů, které umožňují jejich stohování na sebe a vedle sebe. Díky tomu si můžete vytvořit sestavy těchto plastových boxů.
  • Plastové boxy STANDARD - jsou cenově výhodné boxy dostačující pro běžné použití v dílnách, skladech a různých provozech.
  • Plastové boxy PLUS - nabízí široký výběr rozměrů a barev, mají certifikát TÜV a navíc k plastovým boxům PLUS lze doobjednat další příslušenství, jako jsou vnitřní děliče, apod.
  • Plastové boxy COMPACT - nabízí široký výběr rozměrů a barev, mají certifikát TÜV, plastové boxy COMPACT lze do sebe i zasouvat lze tak ušetřit skladovací prostor, pokud nejsou zrovna využité a navíc k plastovým boxům PLUS lze doobjednat další příslušenství jako jsou vnitřní děliče nebo i víka, plastové boxy COMPACT dodáváme i v průhledné variantě.
  • Regálové plastové boxy - jsou přepravky, které jsou svými rozměry a tvarem určeny především pro skladování v regálech, vyrábějí se v hloubkách 300, 400, 500 a 600 mm, což přesně odpovídá běžným hloubkám polic regálů. Díky tomu optimálně využijete své skladovací prostory. K těmto plastovým boxům lze objednat příslušenství, jako jsou vnitřní děliče, apod.
Filtrovat produkty
Zobrazeno 1-36 z 110 produktů
Řadit od: Základní Nejlevnější Nejdražší
1234