HESKINSVýrobce:HESKINS

Protiskluzová páska - jemné zrno, 25 mm x 18,3 m, fluorescenční žlutá

100 % zákazníků je s tímto produktem spokojeno.
Skladem 2 ks (Expedujeme ihned)
Zdarma doručíme 25.2.2020
440,00 Kč
532,40 Kč s DPH
ks
  • Doprava zdarma

Společné parametry

Typ Jemné zrno
Délka (m) 18,3
Šířka (mm) 25

Popis zboží

Pásky pochází z produkce britské společnosti Heskins, která vyrábí širokou škálu protiskluzových pásek a fólií. Protiskluzové pásky jsou extrémně odolné a jsou ideální pro náročné aplikace s dlouhou životností. Páska může být použita na většinu povrchů, jsou samolepící, opatřeny velmi kvalitním lepidlem. Po aplikaci lze povrch ihned zatěžovat a bude vám poskytovat kvalitní a bezpečnou ochranu proti skluzu. Pásky splňují bezpečnostní normy ve všech zemích Evropy.

Barevná škála protiskluzových pásek je téměř neomezená, v případě požadavku na jinou barvu prosím kontaktujte naše prodejní oddělení.

Pásky jsou vyráběny ve třídách, tak aby vyhovovaly všem aplikacím z použití pro holou nohu, až po extrémně těžká prostředí.

Pásky jsou vhodné nejen do interiéru, ale také do exteriéru. Aplikace samolepící pásky je velmi jednoduchá. Pásku je nutné lepit na očištěný a suchý povrch. Vzhledem k použitému lepidlu je nutné, aby teplota lepeného povrchu při aplikaci pásky byla vyšší než 15°C. V případě porézního podkladu např. dřevo, beton, kámen aj. je nutno před nalepením pásky podkladní vrstvu penetrovat.

Protiskluzová páska se skládá z PVC, na kterém je nanesena protiskluzová vrstva z korundových zrn různé zrnitosti (jemné nebo hrubé zrno). Na spodní části je kvalitní akrylové lepidlo zajišťující dokonalé přilnutí k povrchu.

Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím