Zpět do: Doplňky

Police pod monitor na psací stůl LAYERS, grafit

Kód zboží: 611546
100 % zákazníků je s tímto produktem spokojeno.
Skladem 2 ks (Expedujeme ihned)
Zdarma doručíme 9.2.2023
541 Kč bez DPH
654,61 Kč s DPH
ks

Společné parametry

Rozměry š x h x v (mm) 400 x 232 x 183
Hmotnost (kg) 3

Popis zboží

  • 18 mm široké desky z laminované dřevotřísky
  • 1 mm ABS hrana ve stejném dekoru
  • max. nosnost police je 15 kg při rovnoměrném zatížení

Odolnost a ochrana

Police pod monitor na psací stůl LAYERS je vyrobena z kvalitní laminované dřevotřísky o síle 18 mm. Odolnost kancelářské police urtvrzuje i 1 mm ABS hrana, která chrání hrany police proti potenciálnímu poškrábání vlivem každodenního používání či přemisťování.

ERGONOMICKÉ VYVÝŠENÍ LCD MONITORU

Volitelná přídavná police pod monitor s rozměry 400 x 232 x 183 mm je vhodná pro umístění menší obrazovky či LCD monitoru k PC. Police se uloží mezi vyvýšené odkládací přihrádky na pracovním stole, čimž je police zajištěna proti převržení. Výška police zajišťuje také vysoké požadavky ergonomie práce. Polici můžete posouvat do stran podle libosti.

Objevte řadu kancelářského nábytku LAYERS

Řada LAYERS je prvním nábytkem z kolekce nové značky kancelářského nábytku PLAN, která vznikla ve spolupráci společnosti B2B Partner a designerské dvojice Lenka Damová a Boris Klimek. Řada nábytku LAYERS je nejen minimalistická, plná vrstev, ale i horizontálních linií a za velmi výhodnou cenu.

Oproti ostatním řadám je řada LAYERS specifická zejména svými vrstvami stolní desky, svislými přihrádkami u stolů a skříněk i designem otevírání zásuvek na bázi systému PUSH. V aktualizované kolekci LAYERS najdete vše pro vybavení plně funkční sdílené kanceláře či domácí pracovny s ještě větším důrazem na úložný prostor a ergonomii pracoviště.

Vybírat můžete ze 3 dezénů:

bílá

bílá/šedá

dub přírodní/dub mořený

STOLY

Pracovní stoly LAYERS nejlépe prezentují základní myšlenku vrstvení, která prostupuje celou kolekcí LAYERS. Pracovní plochu tvoří 2 vrstvy desek, které jsou u vybraných variant doplněny o přepážky, u kterých vzniká skrytý odkládací prostor. Psací stoly SINGLE také včetně stálých variant najdete nově navíc i ve výškově nastavitelné variantě! Včetně stolů SINGLE můžete také vybírat i pracovní stoly DOUBLE pro dva pracovníky či jednací stůl ve tvaru čtverce pro více osob.

KONTEJNERY

Pro rozšíření úložného prostoru ihned u stolu jsme pro Vás připravili také nové pojízdné kontejnery i přístavné skříňky ke stolu, které skvěle zapadnou pod pracovní stůl LAYERS nebo jej doplní o přídavnou pracovní plochu.

SKŘÍNĚ

Větší množství dokumentů, šanonů, knihy či jiné předměty, které v současnosti nevyužíváte můžete uložit také do nových kancelářských komod, policových skříní s dveřmi či vysokých i nízkých regálů, které jsme doplnili také o praktické boxy. Naše nabídka se také rozrostla o nové velké knihovny i šatní skříně pro uložení kabátů, které můžete vybírat ve variantě se šatní tyčí nebo výsuvem.

NÁSTĚNNÉ PANELY

Pro zavěšení kabátů určitě oceníte i praktické nástěnné panely, u kterých jednoduchým nasunutím polic či závěsných háčků (volitelné příslušenství) ze strany do drážky tak vytvoříte potřebný úložný prostor i šatní stěnu, která zabere minimum místa.

DOPLŇKY

Ke všem výše zmíněným prvkům kancelářského nábytku můžete také dokoupit i praktické doplňky, které Vám zajistí nejen větší míru soukromí, ale zejména ještě více rozšíří úložný i pracovní prostor, čímž ještě více zdůrazní linie prostupující celou kolekcí. Mezi nové kancelářské doplňky řady LAYERS patří:

TIP: Inspirujte se návrhy interiérů z řady kancelářského nábytku LAYERS v našem virtuálním showroomu a rovnou objednejte jednotlivé prvky nábytku, které vás zaujmou!