Osobní knihovna snadno a jednoduše!

17. 4. 2024

V naší nabídce naleznete knihovny nejen pro vášnivého knihomola, občasného čtenáře, ale i pro uložení kancelářských dokumentů a šanonů. Osobní knihovna je posvátným místem všech našich představ, znalostí a skrytých příběhů.
Můžete do ní uložit nejen všechny své knihy, ale i šanony do práce. Své místo najdou i osobní fotografie a rodinná alba.

V naší nabídce naleznete nejen dřevěné policové knihovnyrohové či nástěnné regály, ale i knihovny, které zakryjí celou stěnu a poskytnou prostor i pro váš psací stůl či televizi. 

Maximální využití stěn v místnosti

Pro maximální využití prostoru v místnosti například nad pohovkou či pracovním stolem jsou pro uložení vašich knih nejideálnější nástěnné regály a police. Nejen, že vám poskytnou dodatečný úložný prostor v přeplněném bytě či kanceláři, ale poslouží skvěle i pro odložení knihy před spaním či pro uložení osobních věcí či lampičky.

Vybírat můžete ZDE


Optické rozšíření menšího prostoru

Dřevěné policové regály KOMBI naopak skvěle rozšíří váš úložný prostor pro knihy svisle, od země až po strop. Jak již samotný název napovídá regály můžete navíc různě kombinovat s dalšími prvky a vytvořit si tak knihovnu přesně dle svých představ. Regály plné knih od spodu až nahoru navíc opticky zvětší menší prostor. Vybírat můžete policové regály s různým počtem polic a různým designovým provedením.

Vybírat můžete ZDE
Jednotlivé regály PRIMO můžete rovněž doplnit o dveře či doplňky v podobě policových vložek na dokumenty.
Knihovny přes celou zeď

Pro opravdu vášnivé čtenáře či pro ty, kteří sní o knihovně přes celou místnost budou skvělým řešením knihovny INTEGRO, CASCADE, DOUBLE nebo SILVER LINE, které zaplní celou vaši zeď od jednoho rohu místnosti k druhému a vy si do nich můžete umístit všechny potřebné šanony i například televizi. 
TIP:Své knihy můžete v knihovně ukládat různým způsobem. Nejvíve využívanými jsou kategorické či řazení dle abecedy, u kterých ovšem není přímo zajištěno, že všechny knihy budou mít stejnou výšku. Zlatá střední cesta je pak řazení dle jednotlivýh žánrů společně s rozčleněním dle jednotlivých autorů, čímž je i zajištěna stejná výška knih.​​​​​​

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys