NOVINKA: Praktické brusky nejen do domácí dílny!

7. 6. 2023

Hledáte spolehlivou a výkonnou dílenskou brusku pro ostření, broušení, řezání či leštění svých kovových nástrojů a jiných materiálů? Máme pro Vás NOVINKU! Nově jsme do naší nabídky zařadili nejen praktické dvoukotoučové a kombinované stolní brusky, ale i jejich příslušenství. Prozkoumejte je všechny již nyní!

Výkonná a spolehlivá bruska by měla být v základní výbavě každého správného kutila i profesionálního řemeslníka, který potřebuje svůj zpracovávaný materiál při své práci nejen obrousit, řezat, ale například i obrábět.

Nové výkonné dílenské brusky slouží k hrubému i jemnému nabroušení kovových a dalších materiálů, jako jsou například nože, nůžky, sekáčky, dláty, štípací a jiné nástroje s břitem, ale i k jejich obrábění, leštění či řezání. I proto naleznou široké využití nejen zejména u domácích kutilů na zahradě v zahradním domku či na chalupě, ale i v profesionálních, servisních (údržbářských) dílnách.

Vybírat můžete tyto nové dvoukotoučové brusky GDS či kombinované stolní brusky s různým výkonem indukčního motoru od 120 do 350 W/P1:


Náš tip: V případě, pokud plánujete brousit tvrdší materiály, jako jsou například kov či dřevo pomocí hrubého brusného pásu, papíru nebo větší brusnou plochu, doporučujeme pro zamezení přehřívání či zaseknutí brusky, vybírat z modelů s vyšším indukčním výkonem.

K vybraným dílenským bruskám doporučujeme dokoupit také nové praktické příslušenství v podobě brusných kotoučů či pásů v závislosti na vybraném modelu:
Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys