NOVINKA: Bezpečnostní kamery a stolní mikrofony NICEBOY

6. 11. 2023

Představujeme Vám nejnovější přírůstky v našem sortimentu! Přinášíme do naší nabídky inovativní bezpečnostní kamery, stolní mikrofony i webkamery NICEBOY, které jsou navrženy tak, aby splnily i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu zvuku i obrazu a spolehlivost při zabezpečení. Prozkoumejte je všechny již nyní.

Bezpečnostní Kamery: Zabezpečte svůj domov zevnitř i zvenku!

ION Outdoor Security Camera

První novinkou v sortimentu je venkovní bezpečnostní kamera ION Outdoor Security Camera, která je navržena tak odolala nepříznivým povětrnostním vlivům.
Díky integrovaným senzorům a možnosti snadného připojení k domácí síti umožňuje zachytit kvalitní obraz i za špatných světelných podmínek a monitorovat bezpečnost vašeho domova kdykoliv je potřeba. Při detekci pohybu a narušení odešle okamžitě notifikaci na Váš mobilní telefon. Díky reproduktoru i mikrofonu je navíc možné komunikovat s kýmkoliv v okolí kamery.

ION Home Security Camera

ION Home Security Camera je navržena tak, aby byla diskrétní a spolehlivě ohlídala Váš domov, blízké i domácí mazlíčky. ION Home Security Camera je vybavena pokročilými funkcemi, jako jsou noční vidění, pohybový senzor a dvousměrný zvukový přenos, což znamená, že můžete komunikovat s návštěvníky prostřednictvím kamery a mít kontrolu nad tím, co se děje v domě a zvýšit tak pocit bezpečí pro celou rodinu.

Webkamera: Získejte Kvalitu 4K

Pro ty, kteří vedou online schůzky, streamují nebo nahrávají videa, je kvalitní webkamera nepostradatelným doplňkem. Webkamera Stream Elite 4K nabízí špičkovou 4K kvalitu obrazu. Vaše živé přenosy či natočená videa budou tak vždy ostrá a v nejlepším světle.Stolní Mikrofony: Pro kvalitní zvuk nejen při Práci s PC!

Stolní mikrofony jsou nezbytným doplňkem pro každého, kdo pracuje s počítačem, streamuje nebo vede online hovory. V našem sortimentu naleznete široký výběr stolních mikrofonů, které v sobě kloubí vynikající zvukovou kvalitu a pohodlné použití.

Niceboy Voice

Niceboy Voice je stolní mikrofon, který se vyznačuje jednoduchým a elegantním designem. Je ideální zejména pro uživatele, kteří potřebují kvalitní zvuk bez rušivých okolních hluků. S kardioidní charakteristikou dokáže také efektivně zachytit zvuk přímo před mikrofonem a potlačit okolní hluky. S vysokou citlivostí a širokým frekvenčním rozsahem tak poskytuje jasný a kvalitní zvuk.

Niceboy Voice Call BT

Niceboy Voice Call BT je moderní stolní mikrofon, který přináší další úroveň pohodlí. Tento mikrofon je vybaven technologií Bluetooth, tudíž ho snadno propojíte se svým chytrým telefonem nebo počítačem. Umožňuje bezdrátovou komunikaci a zajišťuje, že se nemusíte starat o nepřehledné kabely. Díky své kompaktní velikosti můžete Niceboy Voice Call BT jednoduše přenášet a používat v různých situacích.

Oba tyto mikrofony jsou navrženy tak, aby poskytovaly vynikající zvukovou kvalitu a byly snadno ovladatelné. Jsou vhodné pro širokou škálu využití, od pracovních videohovorů až po streamování a nahrávání obsahu pro sociální média. S těmito mikrofony můžete získat profesionální zvukový výkon a zvýšit kvalitu vašich komunikačních a kreativních projektů.

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys