Náš tip: Variabilní prodejní regály!

15. 5. 2023

Přemýšlíte nad zařízením nové prodejny nebo jen chcete tu stávající lehce přeorganizovat a hodili by se Vám nové prodejní regály? Máme pro Vás řešení! Nově jsme do naší nabídky zařadili univerzální prodejní regály (regálové moduly) v bílé nebo sytě antracitové barvě, které jsou nejen vysoce odolné, minimalistické, ale zároveň je lze vzájemně flexibilně kombinovat. Snadno si tak ve vašem obchodě během pár chvil vytvoříte zcela nový harmonický celek pro prezentaci vašeho sortimentu!

Prodejní regály – variabilita složená během chvilky!

Prodejní regály díky své odolnosti a minimalistickému designu, který nechá vyniknout vystavenému zboží, dokonale prezentují zboží. Jsou tak vhodné nejen pro supermarkety, malé obchody s různým sortimentem, ale umístit je můžete i do prezentačních místností vašich firem. Vysoce variabilní systém splní zkrátka požadavky každého prodejce.

Prodejní regály obsahují regálové rámy s plnými nebo perforovanými stěnami, které u nás můžete vybírat ve 3 základních výškách: 1600, 1900 a 2200 mm o hloubkách 400, 500 nebo 600 mm. Šířká všech vybraných prodejních regálů je 1000 mm.
V případě provedení prodejních regálů můžete vybírat z jednostranných (přístěnných) regálů i oboustranných (gondolových) regálů v základní či přístavné variantě.
Díky modulární konstrukci prodejních regálů lze přístěnné nebo oboustranné regály navíc vzájemně kombinovat a vytvořit si tak ve vašem obchodě harmonický komplex pro prezentaci všech druhů vystavených produktů.

Jednostranné regály – vhodné pro umístění ke zdi

Jednostranné regály jsou tvořeny v základním provedení ocelovými rámy, které jsou doplněny o perforovanou nebo hladkou stěnu. Jednostranné regály se využívají především jako regály přístěnné (stojící u zdi). Celková nosnost jednoho jednostranného regálu činí až 500 kg.
K základním jednostranným regálům se následně dají dokoupit tzv. přídavné jednostranné regály, které se montují se přímo k základnímu regálu (nestojí samostatně). Přídavné regály si můžete vybrat také v příslušenství pro konkrétní základní regál.


Hlavní výhodou tohoto systému montáže základních a přídavných regálů je nižší cena přídavných regálů, kterou oceníte především při nákupu více regálů, které budou stát vedle sebe.

Oboustranné regály – vhodné pro umístění do prostoru

Oboustranné neboli také gondolové regály naopak můžete flexibilně umístit kamkoliv do prostoru a tím, že tyto regály nabízejí možnost umístit zboží na obě své strany, můžete také zásobovat zbožím rovnou i 2 uličky současně! Celková nosnost 1 oboustranného regálu je 950 kg.

Oboustranné regály můžete opět vybírat v základní variantě:

K níž můžete následně dokoupit opět i tzv. přídavné oboustranné prodejní regály:


Všechny vybrané regály naleznete s plechovou stěnou v perforovaném či hladkém provedení v bílé barvě nebo sytě tmavě šedé (antracit).

Výškově nastavitelné police – praktický doplněk k regálům

Rámy obchodních regálů libovolně doplníte požadovaným počtem polic, které se zavěšují jednotlivě přímo do regálových rámů. Vybírat můžete regálové police hloubky 300, 400 a 500 mm. Nosnost polic je 40 – 100 kg podle rozměrů polic a jejich umístění. Hloubka činí 400 nebo 450 mm.


Na čela polic můžete také umístit cenovkové lišty, které v regálech libovolně rozmístíte jednoduchým zasunutím. Cenovkové lišty jsou skvělým řešením nejen pro umístění cenovek zboží, ale i pro umístění praktických informací k produktům, jako jsou například seznam alergenů nebo složení výrobků. Praktické jsou také pro akční štítky.

Háčky – vzdušnost i pro drobný sortiment

V případě perforovaných prodejních regálů doporučujeme využít také praktické háčky, které nejen vytvoří ihned přehlednou prodejní plochu, ale dodají navíc i vzdušnost a reprezentativnost zejména specifickému druhu vystaveného zboží. Podle typu zboží zvolte jednoduché nebo dvojité háčky.


Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys