NÁŠ TIP: Květináče a vyvýšené záhony!

16. 2. 2024

Naši nabídku potřeb pro pěstování rostlin rozšiřujeme také o praktické vyvýšené záhony a květináče ruční výroby, které vašim rostlinám vdechnou nejen ihned nový život, ale stanou se i praktickými pomocníky ve vašem interiéru či exteriéru! Prozkoumejte je všechny již nyní na jednom místě.

Rostlin, které přispívají nejen k duševní pohodě, ale zároveň i efektivně čistí vzduch v místnosti, není nikdy dost. Dopřejte jim proto své místo na výsluní a zasaďte své pokojové i venkovní rostliny do nových odolných a designových květináčů ruční výroby nebo praktických ohrádek pro zvýšení záhonů. 

Květináče jsou neopomenutelnou součástí dekorace nejen v interiéru, ale i v exteriéru. Své místo ale naleznou i tehdy, když nám opravdu záleží na vzhledu rostliny jako celku. 

Nové květináče ruční výroby navíc představují originální celoroční řešení výsadby květin pro všechny prostory i zahrady. Můžete zapomenout na vybledlé květináče a vybírat z materiálů jako je cement, fiberclay či sklolaminát, které jsou nejen odolné vůči povětrnostním vlivům, barevně stálé i při UV záření, ale navíc díky přírodnímu, jemnému a nenápadnému vzhledu vhodné i do všech prostor a zahrad.

Květináče z cementu jsou originální a zároveň ekologické řešení s univerzálním využitím. Kvalitní cement zajišťuje květináči nejen pevnost a odolnost, ale šedá barva, které se právem říká nová černá, přidává moderní a sofistikovaný vzhled, který se snadno hodí do různých designových stylů.
Nové Fiberclay květináče v sobě kombinují umělé vlákno, pryskyřici i minerály. Velkou výhodou materiálu fiberclay je jeho vysoká odolnost vůči mrazu, UV záření i poškrábání. Oproti květináčům z cementu jsou lehké, ale přesto velmi pevné. Benefitem je také tvarová i barevná stálost.


Zajímavou a expresivní alternativu ke klasickým květináčům z kovu, kamene, cementu tvoří také nové květináče ze sklolaminátu, což je prakticky nezničitelný plastový materiál doplněný o skelná vlákna, která ho vyztužují. Díky tomu jsou sklolaminátové květináče velice odolné mimo jiné proti povětrnostním vlivům, mrazu a UV záření.
Pokud se rozhodnete ale pěstovat okrasné a jiné rostliny na místo květináčů v praktickém záhonu přímo na vaší zahradě, máme pro vás rovněž řešení.

Nové ohrady pro zvýšený záhon jsou vyrobeny z tuhého modřínového dřeva, které má například oproti smrkovému až o 50 % delší životnost. Lze je navíc snadno skládat na sebe do jakékoli výše a mimo stavbu na sebe bývají zahrádkářmi využívány i k tvorbě kaskádovitých tvarů.
Vyvýšené záhony jsou praktické ohrádky určené k usnadnění práce při pěstování rostlin. Díky své výšce tak tvoří praktický doplněk k zahradnické činnosti, zejména při bolesti zad. Chrání pěstované rostliny před nežádoucími škůdci i domácími zvířaty. Včetně ochrany před škůdci vám navíc umožní namíchat zeminu přesně podle podmínek a požadavků vybraných rostlin.
Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys