NÁŠ TIP: Elektricky zvedací stoly do dílny

31. 1. 2024

Dlouhé sezení u stolu není ideální pro vaše zdraví ani pracovní výkon. Elektricky zvedací stoly do dílny nabízí možnost nastavit si výšku Vaší pracovní plochy přesně podle Vašich představ a zároveň můžete střídat práci vestoje a vsedě.
Střídavé sezení a stání při práci prospívá vašim zádům, má příznivý efekt na krevní oběh, zvyšuje efektivitu práce a snižuje únavu.

Nastavení požadované výšky u výškově nastavitelných pracovních stolů je vždy pohodlné a rychlé. Jednotlivé modely se liší:

  • využitím jednoho či dvou motorů,

  • rozsahem nastavitelné výšky,

  • rychlostí zdvihu

  • a nosností stolu.

Vybrané elektricky zvedací stoly do dílny pak nabízí možnost uložení oblíbených pozic.
Z naší nabídky můžete vybírat dle šířky pracovní desky, typu i barvy podnože. Pracovní deska stolů je vyrobena z masivní spárovky z tvrdého dřeva o tloušťce 40 mm. Rozsah nastavitelné výšky je u obou typů stolů 690 – 1340 mm. Nosnost stolu činí 120 kg při rovnoměrném zatížení.Hlavní výhody dílenského zvedacího stolu

Dlouhé sezení u stolu není ideální pro vaše zdraví ani pracovní výkon. Elektricky zvedací stoly do dílny nabízí možnost nastavit si výšku pracovní plochy přesně dle Vašich představ. Své uplatnění nachází zejména v provozech a domácích dílnách, kde je potřeba najít vhodnou polohu pro detailní či kontinuální práci, případně ji měnit dle konkrétních pracovních úkonů. Určité činnosti tak může pracovník vykonávat v sedě, další pak ve stoje.

Střídavé sezení a stání při práci prospívá nejen zádům, ale má také příznivý efekt na krevní oběh, zvyšuje efektivitu práce a snižuje únavu. Zlepšuje také prokrvení dolních končetin. Některým lidem střídání práce v sedě a ve stoje pomáhá také k lepšímu soustředění, koncentraci, produktivitě a odbourání stresu.

Oblíbené pozice a automatické polohování

Samotné polohování výškově stavitelného stolu lze provést na milimetr přesně stisknutím tlačítek nahoru/dolů na ovládacím panelu. Uložit si můžete své oblíbené pozice vsedě i ve stoje. To oceníte nejen při střídání pracovních poloh, ale i tam, kde se u stolu mění více pracovníků. Součástí modelu je také režim HMS, který automaticky mění polohy desky, což přispívá tzv. aktivnímu sezení. Podsvícení tlačítek zaručí pohodlné nastavení i za horších světelných podmínek.

Bezpečnost a stabilita za všech okolností!

Zvedací stůl je vybaven pokročilým systémem ochrany, který zajistí nejen ochranu proti překážkám v pohybu, přehřátí, přetížení, ale i desynchronizaci motorů. Nemusíte se tak bát o bezpečnost a stabilitu zvedacího stolu ani při jeho nejvyšší poloze.
Důležité: Pro montáž stolu využijte pouze návod z odkazu níže!

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys