Zpět do: Klimatizace
G21Výrobce:G21

Klimatizace G21 Envi 12H s vytápěním,do 40 m2,WiFi7 

Kód zboží: 957042
K dodání do 3 pracovních dnů
9 193 Kč bez DPH
11 123,53 Kč s DPH
ks
  • Doprava zdarma
  • Záruka 7 let
  • Bezplatné vrácení

Technické parametry

Hlučnost (dB) 65
Výkon (W) 1 350
Hmotnost (kg) 29,5
Energetická třída A
Barva bílá
Plocha místnosti (m2) 40
Rozměry (š x h x V) cm 36 x 43 x 73

Popis zboží

Hledáte rychlé řešení, jak chladit, odvlhčovat či vytápět vzduch ve své kanceláři, domácnosti, ordinaci, sportovním zařízení, obchodě nebo restauraci? Mobilní klimatizace G21 Envi 12H představuje velmi efektivní řešení v případě, že potřebujete rychle a operativně zpříjemnit vzduch v jakékoliv místnosti. Navíc tato klimatizace nevyžaduje odbornou montáž, jen připojíte do zásuvky, vyvedete odvod tepla a chladíte.

Snadné a rychlé řešení

Hlavní výhodou mobilních klimatizací oproti nástěnným klimatizacím je jejich nízká pořizovací cena. Také Vás nečekají další výdaje za složitou odbornou montáž, ani uklízení nepořádku po souvisejících stavebních pracích. Klimatizaci vybalíte z krabice a můžete ji ihned začít používat.

Chlazení, topení i odvlhčování

Moderní klimatizace G21 nemusí zahálet ani v zimě. S pomocí klimatizace můžete vzduch v místnosti nejen chladit, ale také vytápět. Zapněte si klimatizaci i v sychravém podzimu a zpříjemněte si večerní sledování televize. Navíc vám klimatizace v místnosti i odvlhčí vzduch. Mobilní klimatizace G21 zkrátka vždy vytvoří ideální pokojové prostředí.

Ovládání přes WiFi

Pravidelně hledáte ovladač od klimatizace a nemůžete jej najít? Žádný problém, klimatizace G21 je vybavena WiFi a můžete ji ovládat i ze svého mobilního telefonu. Stačí si jen nainstalovat aplikaci, přístroje spárovat a je to. Dálkový ovladač je samozřejmě také součástí balení, ale jistota je jistota.

TIP: Chytrá klimatizace! Nainstalujte si aplikaci G21 Smart Home a ovládejte klimatizaci i vzdáleně přes WiFi. Váš domov vás bude vítat ideální teplotou.

Žádné vrtání, žádná dřina

Klimatizace G21 nevyžaduje žádnou odbornou montáž ani rozsáhlé stavební úpravy. Jednotka je sestavena a připravena k použití. Stačí připojit hadici odváděného vzduchu, protáhnout ji oknem ven a zapojit klimatizaci do zásuvky. Klimatizaci můžete díky integrovaným kolečkům kdykoliv přemístit z místa na místo a chladit, vytápět nebo odvlhčovat vzduch v té místnosti, ve které se zrovna nacházíte. 

Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím