Zpět do: Doplňky

Kancelářský pracovní pult k přístavné skříňce LAYERS, grafit

Kód zboží: 611549
100 % zákazníků je s tímto produktem spokojeno.
Skladem 2 ks (Expedujeme ihned)
Zdarma doručíme 22.3.2023
1 599 Kč bez DPH
1 934,79 Kč s DPH
ks

Společné parametry

Rozměry š x h x v (mm) 1200 x 530 x 926,4
Hmotnost (kg) 16

Popis zboží

  • 18 mm široké desky z laminované dřevotřísky
  • 1 mm ABS hrana ve stejném dekoru
  • max. nosnost je 15 kg při rovnoměrném zatížení

Odolnost a ochrana

Kancelářský pracovní pult k přístavné skříňce LAYERS je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky o síle 18 mm. Odolnost pracovního pultu urtvrzuje i 1 mm ABS hrana, která chrání hrany pultu proti potenciálnímu poškrábání vlivem každodenního používání či přemisťování.

Ideální pro odpolední kávu i práci v týmu

Pracujete v týmu nebo potřebujete občas něco vyřešit jenom tak ve stoje? Pak využijete vysoký kancelářský pult, který se umísťuje na přístavnou skříňku. U "barového" kancelářského stolu můžete na vysoké židli nebo vestoje pracovat popřípadě si i vychutnávat šálek kávy s kolegy. Vhodný je také k umístění květin a dekorací. Může sloužit také jako oddělovací nábytek mezi kolegy.

Objevte řadu kancelářského nábytku LAYERS

Řada LAYERS je prvním nábytkem z kolekce nové značky kancelářského nábytku PLAN, která vznikla ve spolupráci společnosti B2B Partner a designerské dvojice Lenka Damová a Boris Klimek. Řada nábytku LAYERS je nejen minimalistická, plná vrstev, ale i horizontálních linií a za velmi výhodnou cenu.

Oproti ostatním řadám je řada LAYERS specifická zejména svými vrstvami stolní desky, svislými přihrádkami u stolů a skříněk i designem otevírání zásuvek na bázi systému PUSH. V aktualizované kolekci LAYERS najdete vše pro vybavení plně funkční sdílené kanceláře či domácí pracovny s ještě větším důrazem na úložný prostor a ergonomii pracoviště.

Vybírat můžete ze 3 dezénů:

bílá

bílá/šedá

dub přírodní/dub mořený

STOLY

Pracovní stoly LAYERS nejlépe prezentují základní myšlenku vrstvení, která prostupuje celou kolekcí LAYERS. Pracovní plochu tvoří 2 vrstvy desek, které jsou u vybraných variant doplněny o přepážky, u kterých vzniká skrytý odkládací prostor. Psací stoly SINGLE také včetně stálých variant najdete nově navíc i ve výškově nastavitelné variantě! Včetně stolů SINGLE můžete také vybírat i pracovní stoly DOUBLE pro dva pracovníky či jednací stůl ve tvaru čtverce pro více osob.

KONTEJNERY

Pro rozšíření úložného prostoru ihned u stolu jsme pro Vás připravili také nové pojízdné kontejnery i přístavné skříňky ke stolu, které skvěle zapadnou pod pracovní stůl LAYERS nebo jej doplní o přídavnou pracovní plochu.

SKŘÍNĚ

Větší množství dokumentů, šanonů, knihy či jiné předměty, které v současnosti nevyužíváte můžete uložit také do nových kancelářských komod, policových skříní s dveřmi či vysokých i nízkých regálů, které jsme doplnili také o praktické boxy. Naše nabídka se také rozrostla o nové velké knihovny i šatní skříně pro uložení kabátů, které můžete vybírat ve variantě se šatní tyčí nebo výsuvem.

NÁSTĚNNÉ PANELY

Pro zavěšení kabátů určitě oceníte i praktické nástěnné panely, u kterých jednoduchým nasunutím polic či závěsných háčků (volitelné příslušenství) ze strany do drážky tak vytvoříte potřebný úložný prostor i šatní stěnu, která zabere minimum místa.

DOPLŇKY

Ke všem výše zmíněným prvkům kancelářského nábytku můžete také dokoupit i praktické doplňky, které Vám zajistí nejen větší míru soukromí, ale zejména ještě více rozšíří úložný i pracovní prostor, čímž ještě více zdůrazní linie prostupující celou kolekcí. Mezi nové kancelářské doplňky řady LAYERS patří:

TIP: Inspirujte se návrhy interiérů z řady kancelářského nábytku LAYERS v našem virtuálním showroomu a rovnou objednejte jednotlivé prvky nábytku, které vás zaujmou!