Kancelářské plechové skříně METAL

Skříně METAL jsou kovové svařované konstrukce. Korpusy skříní jsou v šedé (RAL 7035) nebo šedočerné barvě (RAL 7016). Police kovových skříní METAL jsou přestavitelné po 70 mm. Nosnost jedné police činí až 60 kg. Vzdálenost mezi policemi umožňuje pohodlné vkládání pořadačů do výšky 335 mm.

Křídlové dveře s vnitřními závěsy jsou vybaveny pákovým rozvorovým mechanismem a dvourozvorovým uzávěrem s cylindrickým zámkem se dvěma klíči. Dveře jsou rovněž vyztužené proti prolomení a opatřeny plastovými dorazy.

Vybírat můžete z několika rozměrových variant plechových skříní, s křídlovými dveřmi nebo plechových regálů bez dveří nebo skříňových nástaveb. 

Kancelářský nábytek METAL svou jednoduchostí a barevnou kombinací umožňuje dokonale zkombinovat tam, kde je to nutné, klasické kancelářské pracovní stoly a kontejnery s plechovými kancelářskými skříněmi a vytvořit tak moderní vzhled interiéru kanceláře. Kancelářský nábytek řady METAL najde uplatnění také v provozech, či skladech.

Nespornou výhodou této řady kancelářského nábytku je také jeho skladová dostupnost. Stoly, skříně i kontejnery máme SKLADEM a dodáme je do 24 hodin. 

Filtrovat produkty
Zobrazeno 1-6 z 6 produktů
Řadit od: Základní Nejlevnější Nejdražší