Doplňky BLOCK

Funkční doplňky BLOCK lze využít nejen pro praktické zaplnění holých stěn, ale i k vytvoření dodatečné pracovní plochy. Řada nábytku BLOCK navíc nabízí totiž funkční doplňky, kterými můžete doplnit námi vyrobené zboží, případně je použít jako základ pro něco, co si budete chtít vyrobit sami. Praktické doplňky BLOCK Váš interiér tak nejen obohatí o dodatečný úložný prostor, ale i o dodatečnou pracovní plochu.

Pro praktické využití holých stěn v místnosti doporučujeme například policový díl, který jednoduše ukotvíte ke zdi pomocí skrytých konzol.

Nevíte kam s kabáty a hledáte nevšední, ale praktické řešení? V nabídce řady BLOCK najdete také šatní zástěnu, která je ke zdi jednoduše kotvená skrze šatní tyč a spodní polici. Povrch panelu můžete také využít i jako nástěnku, na ktero můžete lepit například úkoly týdne či vzkazy pro kolegy.

Pokud byste naopak chtěli rozšířit interiér o další pracovní místo, lze zakoupit i samostatnou pracovní desku stolu, kterou jednoduše opřete o dvě samostatné skříňky. 

Filtrovat produkty
Zobrazeno 1-3 z 3 produkty
Řadit od: Základní Nejlevnější Nejdražší