Kancelářský nábytek ARRISTO LUX

  • ALL - PRUVODCE - Nábytek ARRISTO LUX
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek ARRISTO LUX
ARRISTO LUX je moderní kancelářský nábytek spojující luxusní vzhled a dobrou cenu. Nedává tolik na výběr v oblasti dezénu – obléká se totiž pouze do ořechu. Předností kancelářských stolů značky ARRISTO LUX je tloušťka stolové desky, která je široká 36 mm. Desky s charakteristickou hranou spolu s tmavším dezénem ořechu dotváří celkový moderní a výjimečný dojem z kancelářského prostoru. Kancelářské stoly ARRISTO LUX jsou vybaveny nastavitelnou patkou, která Vám pomůže překonat nerovnosti podlahy. Nevystačíte s místem, které psací stoly nabízí? Nevadí! Můžete k nim dokoupit i... číst více
ARRISTO LUX je moderní kancelářský nábytek spojující luxusní vzhled a dobrou cenu. Nedává... číst více

Filtr dezénu nábytku

Filtr nábytku
Zobrazeno 1-30 z 30 produktů
Řadit od: Nejlevnější Nejdražší

ARRISTO LUX je moderní kancelářský nábytek spojující luxusní vzhled a dobrou cenu. Nedává tolik na výběr v oblasti dezénu – obléká se totiž pouze do ořechu. Předností kancelářských stolů značky ARRISTO LUX je tloušťka stolové desky, která je široká 36 mm. Desky s charakteristickou hranou spolu s tmavším dezénem ořechu dotváří celkový moderní a výjimečný dojem z kancelářského prostoru. Kancelářské stoly ARRISTO LUX jsou vybaveny nastavitelnou patkou, která Vám pomůže překonat nerovnosti podlahy.

Nevystačíte s místem, které psací stoly nabízí? Nevadí! Můžete k nim dokoupit i pojízdné kancelářské kontejnery ARRISTO LUX se 3 zásuvkami. Druhou variantou řešení kontejneru je přístavný pracovní stůl s kontejnerem, který navíc rozšíří vaši pracovní plochu. Zásuvky kontejnerů jdou usazeny v kuličkových pojezdech umožňující až 80% výsuv zásuvek. Kancelářské skříně značky ARRISTO LUX Vám můžeme nabídnout s dveřmi, bez dveří, nebo s dveřmi zasouvacími. V nabídce máme tyto kancelářské skříně ve 3 výškách a co víc, mají zezadu korpus a tak je bez obav můžete umístit klidně vprostředku místnosti.

Nespornou výhodou této řady kancelářského nábytku je také jeho skladová dostupnost. Nemusíte se tak obávat dlouhého čekání na Váš nový nábytek.

Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím