Průmyslové rohože a podlahoviny

Výběrem správné podlahy můžete předcházet vážným úrazům a přispět tak k větší bezpečnosti na pracovišti. Skvělou vychytávkou jsou například rohože, které máme v nabídce zařazeny podle toho, jaký účel mají plnit. Často jde u jednotlivých rohožek zkombinovat více funkcí.

Protiúnavové rohože –  chrání před tvrdou betonovou podlahou. Tyto podložky jsou téměř nutností v provozech, kde zaměstnanci tráví několik hodin na nohou. Právě takoví zaměstnanci mohou být velice náchylní k bolestem zad, nohou, hlavy i rychlým pocitům únavy. Tyto problémy můžete minimalizovat právě protiúnavovými rohožemi, které svým povrchem podněcují k častějšímu pohybu.

Podlahy a rohože odolné vůči olejům – jak už z názvu vyplývá, tento druh má užití v průmyslových a jiných místech, kde je často kluzká podlaha. Jejich povrch je obvykle uzpůsoben k tomu, aby nedošlo k uklouznutí a pádu, stejně jako u protiskluzových rohoží. Kromě nejrůznějších výrobních hal se často tyto povrhy pořizují například i k vchodům do nejrůznějších hotelů, restaurací nebo obchodních domů.

Antistatické rohože – jde o typ rohoží, které jsou vhodné pro ochranu pracovníků před účinky statické elektřiny. Tento druh podlah se nepoužívá pouze v průmyslu, často se s ním můžeme setkat například i v nemocnicích a laboratořích.

K vhodnému výběru podlahy dle Vašich požadavků můžete využít filtr v levé straně obrazovky.

Samozřejmostí je doprava ZDARMA kamkoliv v ČR a záruka 7 let!                                                                                                                                             

Filtrovat produkty
Zobrazeno 1-36 z 88 produktů
Řadit od: Základní Nejlevnější Nejdražší
123
Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím