Průmyslové rohože a podlahoviny

Výběrem správné podlahy můžete předcházet vážným úrazům a přispět tak k větší bezpečnosti na pracovišti. Často jde u jednotlivých rohožek zkombinovat více funkcí.

Protiúnavové rohože a podlahoviny chrání před tvrdou betonovou podlahou. Tyto podložky jsou téměř nutností v provozech, kde zaměstnanci tráví několik hodin na nohou. Právě takoví zaměstnanci mohou být velice náchylní k bolestem zad, nohou, hlavy i rychlým pocitům únavy. Tyto problémy můžete minimalizovat právě protiúnavovými rohožemi, které svým povrchem podněcují k častějšímu pohybu.

Protiskluzové podlahoviny najdou své využití v průmyslových prostorách a jiných místech, kde hrozí nebezpečí uklouznutí. Jejich povrch je obvykle uzpůsoben k tomu, aby nedošlo k uklouznutí a pádu. Kromě nejrůznějších výrobních hal se často tyto povrhy pořizují například i na různé výstavní plochy, na zimní stadiony nebo do sportovních hal. Do šaten, k bazénům, nebo v průmyslových prostorách, kde dochází k častému kontaktu s vodou pak využijete rohože a rošty do mokrého prostředí.

ESD antistatické rohože jsou využívány pro ochranu pracovníků před účinky statické elektřiny. Tento druh podlah se nepoužívá pouze v průmyslu, často se s ním můžeme setkat například i v nemocnicích a laboratořích.

K vhodnému výběru podlahy dle Vašich požadavků můžete využít filtr v levé straně obrazovky.

Filtrovat produkty
Zobrazeno 1-36 z 79 produktů
Řadit od: Základní Nejlevnější Nejdražší
123