Závěsný systém STORIA – Z čeho se skládá?

29. 5. 2023

Hledáte do své garáže, prodejny nebo dílny závěsný systém, který vaše zboží, nářadí nebo dokonce zahradní náčiní uloží efektivně na své místo a přitom přehledně a esteticky? Prozkoumejte univerzální závěsný systém Storia, který s sebou včetně úspory prostoru na zemi přináší i vlnu příslušenství pro umístění jakéhokoliv druhu zboží a věcí!

Závěsný systém STORIA

Závěsný systém Storia vám pomůže nejen s pořádkem ve vaší dílně či domácnosti, ale také efektivně zavěsí na své místo vše, co potřebujete bezpečně uložit či esteticky vystavit ve vašem specializovaném obchodu či na prodejně.

Včetně toho, že je závěsný systém Storia velice odolný, je také velice snadný na instalaci do zdi a díky nadmíře příslušenství, které k němu lze snadno dokoupit i velice snadno kombinovatelný. Díky vícero barevným kombinacím různě velkých panelů a příslušenství, které můžete v panelech libovolně přemisťovat, doplňovat či ubírat si během chvilky sestavíte závěsný systém přesně dle vašich potřeb.

Variabilita, snadná instalace, precizní zpracování a univerzálnost – To je Storia.

Závěsné panely STORIA - základ systému

Základním stavebním kamenem závěsného systému STORIA jsou precizně zpracované závěsné panely Storia vyrobené ze 100% recyklovaného PVC, které rychle a snadno namontujete přímo do zdi. Nosnost jednoho panelu Storia činí 50 kg/m2, a tak s přehledem navíc udrží vše, co v domácí dílně, kuchyni, kanceláři nebo obchodě naleznete.

Závěsný panel Storia je vhodný k zavěšení háčků, držáků, košů a dalšího příslušenství vhodného pro uspořádání nářadí i zboží. Snadná je navíc včetně montáže díky hladkému a plně omyvatelnému povrchu i jeho údržba a čištění.

Závěsné panely Storia u nás naleznete ve 2 délkách a 3 barevných variantách – bílá, šedá, černá.


Různé barvy i délky panelů mezi sebou můžete vzájemně snadno kombinovat a vytvořit si tak jedinečnou kombinaci přesně pro potřeby vašich prostor.

Lišty k panelům STORIA – estetické spojení i zakončení

Aby závěsný systém nejen správně fungoval, ale i dobře vypadal, můžete ke spojení jednotlivých závěsných panelů i jejich zakončení využít i praktické lišty k závěsným panelům Storia.

Spojovací a zakončovací profily snadno nasunete na dva nebo jeden panel. Spojovací H profily oceníte zejména při spojení dvou panelů vedle sebe. Pro spojení v rohu místnosti doporučujeme využít naopak spíše rohové spojovací profily a v případě estetického zakončení hran panelů také zakončovací lišty.
Všechny vybrané lišty Storia lze také na potřebný rozměr dle vašich potřeb pohodlně zkrátit pomocí pilky, brusky nebo řezného kotouče.

Háky a držáky k zavěšení

K zavěšení a uložení jednotlivých věcí, zboží a nářadí na závěsné panely můžete následně vybírat z množství všestranných háků, držáků a drátěných košů s vysokou individuální nosností.

Vybrané háky a držáky u nás naleznete navíc s pogumovaným povrchem, který vám zaručí že skladované předměty nebudou poškrábány ani jinak poškozeny.
Vybírat můžete například univerzální jednoduché nebo dvojité háky a také speciální nebo U háky, díky kterým na panely zavěsíte téměř cokoliv. 
Pro uložení zahradního náčiní můžete vybírat například z řad držáků na hadice nebo praktických držáků na tyče, do kterých můžete umístit napřklad hrábě, smeták či rýč.


Na nářadí pak jistě oceníte také například závěsný nebo magnetický držák na nářadí.


Některé věci se ale na háky a držáky nehodí. V prodejnách, dílně i domácnosti např. při uložení sportovního oblečení, čistících prostředků nebo již nepoužívaných hraček a drobných předmětů jistě oceníte také velice oblíbené drátěné závěsné koše ve dvou velikostech. Nosnost vybraných košů je až 20 kg.


Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys