Parkovací zábrany

Parkovací zábrany a zahrazovací sloupky slouží k zahrazení vjezdu například automobilů do pěších zón, zahrazení vjezdu do parků, vymezení plochy parkoviště, atd.

  • pevné (fixní) zahrazovací sloupky a parkovací zábrany jsou nastálo upevněny k zemi a slouží k trvalému zahrazení přístupu, tyto sloupky jsou tvořeny kovovou trubkou pevně přikotvenou k talíři, jehož pomocí je patka přišroubována k základu
  • u sklopného mechanizmu můžete sloupek nebo parkovací zábranu sklopit na zem, sloupek a parkovací zábrana jsou uzamykatelné (při zpětném zvednutí se sloupek automaticky zamkne), trubka se sklopným zařízením je přikotvena k talíři nebo k patní desce. Sklopné sloupky se používají v případech, kdy je dočasně nutno zahrazení zrušit z důvodu úklidu pěších zón, parků, odvozu odpadků, zpřístupnění parkovací plochy, atd.

Povrchová úprava parkovacích zábran a zahrazovacích sloupků: práškový lak, nebo žárový zinek. Zahrazovací sloupky a parkovací zábrany jsou označeny červenou výstražnou páskou. Šrouby k ukotvení do země nejsou zpravidla součástí dodávky, z důvodů různých podloží (beton, asfalt, dlažba,..).

Užitečné informace

Filtrovat produkty
Zobrazeno 1-18 z 18 produktů
Řadit od: Základní Nejlevnější Nejdražší

Užitečné informace