TRIVIA: Stoly do jídelny i jednací místnosti

13. 5. 2024

Hledáte robustní a vysoce odolné stoly do jídelny či zasedací místnosti? Objevte kolekci stolů TRIVIA s deskou v dekorech přírodního dřeva a elegantní kovovou konstrukcí vhodnou do jednací místnosti i vytížených jídelních provozů. Prozkoumejte všechny výhody stolů TRIVIA již nyní.

Stoly TRIVIA - Vysoká odolnost a industriální design

Stoly TRIVIA charakterizuje zejména industriální design podnože ve spojení s přírodními tóny klasické dřevěné desky. Obě části dodávají stolům TRIVIA nejen potřebnou odolnost, ale i nadčasovou eleganci a vysokou stabilitu i při vyšším zatížení.


25 mm stolová deska v tónech dřeva

Na první pohled Vás u stolů TRIVIA zaujme zejména deska z laminované dřevotřísky tloušťky až 25 mm, která poskytuje stolu nejen potřebnou odolnost při každodenním vytížení, ale lze ji navíc vybírat až v 6 dezénech přírodního dřeva:

  • bříza
  • třešeň
  • buk
  • wenge
  • ořech
  • dub přírodní

Stolová deska tak působí nejen útulně, ale díky tloušťce desky 25 mm snese i větší míru zatížení.  Hrany stolu jsou pro ještě vyšší odolnost olepeny ABS hranou proti mechanickému oděru i poškrábání.

Industriální kovové nohy - nadčasový vzhled i stabilita

Kovové nohy následně doplňují desku stolu o industriální, nadčasový vzhled a potřebnou stabilitu. Kovová konstrukce je svařena z profilované oceli: rám stolu z profilu 35 x 20 mm a nohy stolu 30 x 30 mm.
Podnož stolu je pro ještě vyšší odolnost proti mechanickému poškrábání také povrchově upravena práškovým lakem. Z naší nabídky můžete vybírat stoly TRIVIA se světle šedou (RAL 7035) či tmavě šedou (RAL 7015) podnoží.

Univerzální použití – stoly do každého prostoru

Díky univerzální a elegantní kombinaci přírodních tónů a kovové konstrukce si stoly TRIVIA své místo nachází nejen v kancelářích, ale i na místech s vysokou frekvencí uživatelů jako jsou například jídelny, zasedací místnosti či obchodní a vzdělávací sektory. Výška stolu je 742 mm – ideální pro všechny typy postav.

Ideální pro různé typy podlah

Kovové nohy jsou ve spodní části stolů TRIVIA doplněny navíc i o plastové koncovky s rektifikací až 17 mm. Pomáhají tak nejen předcházet poškrábání a poškození podlah, ale vyrovnávají i případné nerovnosti. Stoly TRIVIA jsou díky tomu ideální pro různé typy podlahových krytin, mezi které patří například také tvrdé dřevo, dlaždice či koberec.

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys