KovonaVýrobce:Kovona

Plechová šatní skříňka na soklu, modré dveře, otočný zámek

Kód zboží: 777010
100 % zákazníků je s tímto produktem spokojeno.
1000+ zákazníků již nakoupilo tento produkt.
Skladem 95 ks (Další kusy naskladníme 26.9.2022 - 150 ks)
Zdarma doručíme 17.8.2022
4 190 Kč bez DPH
5 069,90 Kč s DPH
ks

Společné parametry

Počet dveří 2
Typ zámku otočný
Typ základny sokl
Materiál dveří plechové
Konstrukce svařovaná
Rozměry v x š x h (mm) 1800 x 600 x 500
Barva korpusu šedá
Typ dveří větrací otvory

Popis zboží

  • nejběžnější a nejpoužívanější typ dvoudveřových svařovaných skříní s širokým využitím
  • možnost volby zámku - cylindrický se dvěmi klíči nebo otočný na visací zámek
  • cirkulace vzduchu pomocí dvanácti větracích otvorů
  • výztuha dveří proti násilnému vniknutí
  • výbava skříňky: horní police, tyč na ramínka, háčky, jmenovka
  • vyrobeny z kvalitního ocelového plechu tl. 0,6 mm
  • povrchová úprava práškovým lakem, korpus v odstínu šedé, dveře: modré, červené, šedé

Odolná a bezpečná konstrukce

Šatní skříňky jsou vyrobeny z ocelového plechu tloušťky 0,6 mm. Svařovaná rámová konstrukce přední části korpusu je profilovaná s maximálním důrazem na to, aby poskytovala vysokou odolnost proti násilnému vtlačení dveří do korpusu a zároveň tvoří dostatečně tuhou oporu bezpečnostní závory zámku. Všechny přístupné hrany plechu jsou opatřené bezpečnostními ohyby, aby se zamezilo poranění.

Povrchová úprava

Lakování je provedeno interiérovou práškovou barvou, která se v elektrostatickém poli nanese na povrch výrobku předupravený železitým fosfátem. Výsledná vrstva laku je tak zdravotně nezávadná, pružná a mechanicky odolná.

Barva korpusu skříně je vždy šedá v odstínu RAL 7035. Plechové dveře můžete vybírat v těchto barvách: šedá RAL 7035, modrá RAL 5012, červená RAL 3000.

Spojování skříněk do řady

Vybavit šatnu a udržet skříňky v jedné řadě není problém. Šatní skříňky jsou vybaveny montážními otvory v bocích korpusu pro vzájemné spojení do řad vedle sebe a zády k sobě. Spojení skříněk provedete 4 šrouby M6x10 mm, s podložkou a maticí.

Dveře

Dveře jsou zavěšeny na masivních kovových čepech, které umožňují maximální úhel otevření 110°. Systém uchycení horního čepu umožňuje také snadnou výměnu dveří v případě potřeby.

Plechové dveře mají výztužné prvky a plastové tlumící dorazové prvky. Dveře jsou vyztuženy prvkem proti vylomení dveří a doplněny výztužným prvkem montážního otvoru pro zámek, který slouží jako ochrana proti násilnému protočení zámku nebo jeho vyhnutí.

Typ základny

Sokl skříňky je pouze 16 cm vysoký a je tvořen samotným korpusem skříňky. Korpus skříňky je osazen plastovými patkami, které brání přímému kontaktu plechového korpusu s podlahou a omezují možný vznik rezavých fleků na podlaze nebo korozi skříně.

Otočný zámek

Žádné složitosti! Skříňku uzavřete pomocí otočného zámku, a uzamknete ji pomocí kladky, která může být číselná nebo na klíč. Tato varianta je ideální především v místech, kde je v průběhu let velká fluktuace lidí, například ve školách. Výhodou otočných zámků je, že v případě ztráty klíčů stačí visací zámek odstranit a nahradit jej zámkem novým.

Účinná ventilace

Dostatečná cirkulace vzduchu ve skříňce je zajištěna větracími otvory v dolní a horní části dveří.

Co všechno je součástí skříňky?

  • každý oddíl šatní skříňky je vybaven plechovou policí s plošnou nosností 15 kg. Police je umístěna 35 cm pod horním víkem skříně
  • v každém oddělení je kovová šatní tyč s nosností 10 kg a 2 plastové háčky, nosnost háčku je 5 kg
  • součástí je také jmenovka umístěná na dveřích skříně

Dno každého oddílu skříňky je možno dovybavit plastovou vaničkou na boty, která zabraňuje znečištění skříňky špínou z bot.