NOVINKA v sortimentu: Nábytkové sestavy HOME OFFICE

13. 2. 2024

Chcete si ve svém domově vytvořit efektivní pracovní prostor, který splní nejen Vaše nároky na úsporu místa, ale navíc poskytne i dostatek odkládacích prostor? Máme pro vás řešení. Představujeme Vám nábytkový systém HOME OFFICE přímo z výroby B2B Partner.

Nábytkový systém HOME OFFICE představuje ideální řešení pro vytvoření efektivní domácí kanceláře s nároky na úsporu prostoru, moderní minimalistický design, vysokou praktičnost. Při návrhu kolekce byl kladen důraz také na ergonomii pracoviště a dostatek úložných prostorů pro Vaši práci.


Základní sestavu HOME OFFICE české výroby tvoří pracovní stůl o šířce desky 1519 mm doplněný o praktické horní skříňky. Základní sestavu můžete dále rozšířit pomocí policových stěn a přístaveb, které jsou k dispozici ve stejném provedení a nabízejí řešení i uživatelům, kteří požadují více úložných prostorů ve formě dodatečných polic, policových a regálových skříněk.

Výška stolu je 750 mm. Skříňky jsou doplněny o praktické PUSH otevírání bez úchytek, čímž skvěle podporují praktický minimalistický design celého nábytkového systému, který si své místo nachází v jakémkoli prostoru.

Nábytkové sestavy naleznete ve 2 barevných variantách ve spojení s bílou či černou konstrukcí:

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys