NOVINKA: Rozšiřujeme kategorii ŠATNÍ SKŘÍŇKY!

1. 11. 2023

Hledáte šatní skříňky v zajímavých barvách a s vysokou mírou zabezpečení pro Vaše prostory? Máme pro Vás novinku!
Kategorii šatních skříněk rozšiřujeme o velké množství nových šatních skříněk s širokou škálou barev, provedení i zámků, které zapadnou do jakéhokoliv prostoru! Vybírejte mezi novými modely šatních skříněk již nyní!

Šatní skříňky jsou ideálním pomocníkem pro úschovu osobních věcí a oblečení v každé šatně. Ať už se jedná o školu, provoz, kancelář, veřejné bazény nebo třeba veřejnou posilovnu.

Nové šatní skříňky nabízejí nejen různé provedení dveří, které se snadno přizpůsobí vašemu interiéru, ale i pokročilé zámky, které zabezpečí vaše cennosti, to vše hned v několika moderních barevných variantách.:

Nové šatní skříňky v nabídce tak nejen skvěle vypadají, ale zaručují také vyšší bezpečnost a organizaci věcí a oblečení všech Vašich zaměstnanců i návštěvníků.

Nové široké šatní skříňky s mezistěnou jsou díky šířce 1 oddílu až 400 mm skvělým řešením pro maximalizaci prostoru v jednom oddílu. Nabídnou nejen více prostoru než klasické skříňky, ale díky vnitřní mezistěně i místo pro uložení civilního a pracovního oblečení.
Uvnitř obou oddílů je nerezová šatní tyč sloužící k zavěšení ramínek. Nechybí ani větrací otvory a uzamykání cylindrickým zámkem.
Vybírat můžete varianty šatních skříněk v kovovém provedení.Kovové 2-dveřové šatní skříňky s klasickým úložným prostorem disponují 2 oddíly. Uvnitř každého oddílu je nerezová šatní tyč a plastové háčky. Cirkulace vzduchu je zajištěna větracími otvory. Každý zaměstnanec, zákazník nebo návštěva má zde dostatek místa pro své osobní věci i oblečení. Vybírat můžete varianty v kovovém i dřevěném provedení s cylindrickým zámkem a dvěma klíči, elektronickým kódovým zámkem, RFID nebo otočným zámkem pro použití kladky na číslo či na klíč. Kovové 2-dveřové šatní skříňky jsou nejčastější volbou pro všechna sportovní, relaxační centra i zázemí škol a velkých firem.Potřebujete ušetřit prostor a hledáte klasickou variantu skříňky? V naší nabídce naleznete včetně klasických skříněk se šířkou oddílu 300 mm i zúžené šatní skříňky se šířkou dveří pouze 250 mm. Jsou ideálním řešením, pokud vybavujete šatnu, ve které jste omezeni prostorem.

Zúžené šatní skříňky Vám sice ušetří místo, přesto ale poskytnou vše potřebné pro odložení osobních věcí. Uvnitř každého oddílu je nerezová šatní tyč a plastové háčky. Cirkulace vzduchu je zajištěna pomocí větracích otvorů. Vybírat můžete varianty v kovovém i dřevěném provedení s cylindrickým, elektronickým kódovým, RFID nebo otočným zámkem.V rámci minimalizace prostoru pro Vás mohou být praktické také nové šatní skříňky s lavičkami. Korpusy těchto skříněk jsou nižší (1500 mm) a jsou umístěny na konstrukci spolu s lavičkou s laminovaným sedákem. Tato varianta je vhodná především do míst s omezenými prostorovými dispozicemi.

Uvnitř každého oddílu je nerezová šatní tyč a plastové háčky. Cirkulace vzduchu je zajištěna pomocí větracích otvorů. Vybírat můžete varianty v kovovém i dřevěném provedení s cylindrickým, elektronickým kódovým, RFID nebo otočným zámkem.Šatní skříňky s dveřmi typu „Z“ díky dělení oddílů efektivně zdvojnásobují úložný prostor i v menší místnosti. Díky praktickému rozmístění mohou do 1 oddílu skříňky pohodlně uložit oblečení i boty dva lidé. Každý oddíl je vybaven nerezovou tyčí a plastovými háčky.

Cirkulace vzduchu je zajištěna pomocí větracích otvorů. Vybírat můžete varianty v kovovém i dřevěném provedení s cylindrickým, elektronickým kódovým, RFID nebo otočným zámkem.Z hlediska úspory místa máme v nabídce i víceboxové šatní skříňky se 2 - 6 boxy, které poskytují maximální flexibilitu při plánování a vybavování šaten. Sami si sestavíte libovolné sestavy přesně dle Vašich potřeb.

Pouze varianty šatních skříněk se 2 a 6 boxy jsou vybaveny tyčí na ramínka a plastovými háčky. Vybírat můžete varianty v kovovém i dřevěném provedení s cylindrickým, elektronickým kódovým, RFID nebo otočným zámkem.

Šatní skříňky s úložnými boxy, 6 boxů
Šatní skříňky s úložnými boxy, 5 boxů
Šatní skříňky s úložnými boxy, 4 boxy
Šatní skříňky s úložnými boxy, 3 boxy
Šatní skříňky s úložnými boxy, 2 boxy
Šatní skříňky snížené, 2 oddíly

Snížené šatní skříňky s nízkým profilem jsou naopak vhodnou volbou zejména pro místnosti s nízkými stropy či podkroví. Uvnitř každého oddílu je nerezová šatní tyč a plastové háčky.

Větrací otvory zajišťují optimální cirkulaci vzduchu. Vybírat můžete varianty v kovovém i dřevěném provedení s cylindrickým, elektronickým kódovým, RFID nebo otočným zámkem.U nových šatních skříněk naleznete tyto typy zámků: cylindrický, otočný, elektronický kódový, mechanický kódový, RFID.

Plánujete nákup většího množství šatních skříněk?

Využijte on-line poptávku. Během několika sekund získáte slevu a můžete ihned objednat.

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys