NOVINKA – Odvlhčovače vzduchu

24. 1. 2023

Vlhký vzduch je ideálním prostředím pro různé bakterie a plísně, které mohou způsobovat nepříjemné zdravotní potíže - například zvýšení astmatu až o 40 %. Představujeme Vám proto novou kategorii – Odvlhčovače vzduchu, ve které naleznete různé typy odvlhčovačů vzduchů pro různě velké prostory a obytné místnosti. Seznamte se s novinkami tohoto měsíce již nyní!

Odvlhčovače vzduchu Vám pomohou zajistit zdravé a příjemné klima s optimální vlhkostí vzduchu i ve vlhkých prostorách. Odvlhčovače vzduchu oceníte nejen při vysoušení po malování, ale zabraňují také vzniku plísní v koupelnách a vlhkých místnostech a pomáhají po zatopení prostor deštěm či velkou vodou. Skvěle se proto hodí nejen do domácností, ale i do komerčních prostor, firem či na stavby a dokončovací práce.

K vysoušení obytných prostor a komerčních objektů doporučujeme tyto odvlhčovače:


Vybrané odvlhčovače pracují v tichém provozu a včetně intuitivního dotykového ovládání či ovládání přes WIFI, poskytují například také automatické vypnutí při naplnění drážky, časovač pro vlastní nastavení času spuštění, vysokou odvlhčovací kapacitu a jiné chytré funkce.

Pro vysušování staveb při rekonstrukčních nebo dokončovacích pracích, odstranění vlhkosti v novostavbách, likvidace následků vodovodních havárií, ochraně budov před vznikem (šířením) plísní apod. doporučujeme zejména tyto vybrané vysoušeče zdiva:


Náš tip: Chcete-li se nadměrné vlhkosti v místnosti způsobené například i pouhým zapnutím konvice či využitím osvěžovače zbavit, je nutné pravidelně měřit i samotnou hodnotu vlhkosti v místnosti. Ideální vlhkost v místnosti by měla být okolo 45 % a neměla by přesáhnout hodnotu 60 %.

TIP ZÁVĚREM

Trápí Vás v práci či doma stále častěji únava, nevolnosti, bolesti hlavy či dokonce svědění očí? Na vině může být také špatná kvalita vzduchu v místnosti. Jak tedy zlepšit a pořádně vyčistit vzduch ve Vaší kanceláři či bytě? Připravili jsme pro Vás pár tipů, které Vám s tímto úkolem pomohou v tomto článku.

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys