NOVINKA: Oboustranné hliníkové schůdky ALVE EUROSTYL

2. 5. 2023

Hledáte praktické, snadno přenosné a spolehlivé schůdky na Vaši zahradu nebo do firemního skladu za příjemnou cenu? Představujeme Vám nové oboustranné hobby schůdky ALVE EUROSTYL, které jsou ideální pro použití v obchodech, skladech s nižšími regály, domácnostech, spižírnách a dílnách. Český výrobek. Více informací jsme pro vás sepsali v článku.

Řada žebříků a schůdků EUROSTYL byla vyvinuta pro cílovou skupinu běžných spotřebitelů, např. zahrádkáře, majitele rodinných domů a chat nebo pro běžné použití ve firmách. Žebříky a schůdky řady EUROSTYL jsou proto vyrobeny z odlehčených materiálů zejména s důrazem na lehkost a snadnou manipulaci. 
Díky protiskluzovému rýhování nášlapů a kvalitním protiskluzovým patkám jsou tyto schůdky navíc stabilní a bezpečné. Protiskluzové patky zároveň brání proti poškození povrchu. Schůdky EUROSTYL prošly náročnými testy a splňují Evropskou normu EN 131 pro povolené zatížení 150 kg.

*ilustrační obrázek

Schůdky řady EUROSTYL jsou k dispozici v různých velikostech s různým počtem stupňů, aby splnily různé potřeby i účely:
Vybírat můžete také nové oboustranné schůdky EUROSTYL se stabilizátorem, které jsou vhodným řešením zejména pro použití na nezpevněném povrchu, v zahradách nebo sadech.

Pokud hledáte spolehlivé a bezpečné schůdky pro vaši firmu nebo domácnost, přenosné schůdky řady EUROSTYL jsou pro Vás tou správnou volbou. Díky svým výhodám, jako je lehkost, snadná manipulace, bezpečnost a kvalita, se jedná o ideální nástroj pro každodenní použití.

Pokud si nevíte rady s výběrem schůdků či žebříku nebo máte jakékoliv dotazy ohledně přenosných schůdků řady EUROSTYL. Neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese napistenam@b2bpartner.cz či využíjte našeho chatu, rádi vám poradíme.

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys