NOVINKA: Kombinované poštovní schránky na balíky i dopisy!

18. 9. 2023

Poznáte také situaci, kdy přepravce stojí před Vaším domem či bytem, nedozvoní se a následně odnáší váš dlouho očekáváný balík na nejbližší výdejnu či poštu? Zajistěte si spolehlivé a bezpečné doručení balíku i ve vaší nepřítomnosti a pořiďte si praktické a spolehlivé kombinované poštovní schránky na balíky i listoviny. Prozkoumejte všechny nové schránky na dopisy a balíky a jejich výhody již nyní!

Nové kombinované poštovní schránky na balíky i listoviny ("parcel boxy") jsou spolehlivým a bezpečným řešením, jak přijímat balíkové i listovní zásilky ve vaší nepřítomnosti a předejít tak časově náročnému vyzvedávání na výdejně nebo pobočce.
Těla schránek jsou vyrobena z vysoce kvalitní galvanizované nebo nerezeové oceli, která je velice odolná vůči povětrnostním vlivům. Díky tomu jsou schránky vhodné nejen do interiéru, ale i exteriéru.

Maximální zabezpečení a ochranu doručovaných zásilek u obou typů vhazování balíků zajišťuje nejen bezpečnostní přepážka, která brání nežádoucímu vyjmutí obsahu schránky, ale i gumová podložka na dně u všech typů boxů, která naopak chrání před poškozením balíků při jejich samotném vkládání.

Vhazování balíkových zásilek je zajištěno sklápěcím mechanismem, který při sklopení stříšky posune zásilku na dno do bezpečného prostoru uzamykatelné schránky:
Vybírat lze také nové praktické kombinované poštovní schránky s dvířky na čelní straně pro vhoz balíků, které fungují na obdobném principu:

Jedině majitel schránky nebo jím pověřená osoba má pak právo znovu otevřít box ve spodní části pomocí příslušného kódu nebo klíče určeného pro přístup k vaší zásilce.

Kombinované poštovní schránky lze vybírat také dle možností instalace, a to k ukotvení ke zdi, k zemi nebo s instalací do zdiva pomocí rámu.

Pro ukotvení do zdiva pomocí rámu doporučujeme u vybraných poštovních schránek využít také praktické zazdívací rámy pro schránky do zdiva:


Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys