NOVINKA: Kódové zámky na skřínky!

21. 8. 2023

Hledáte moderní a bezpečné řešení pro zabezpečení a organizaci prostor, jako jsou skříňky, větší skříně, šuplíky a další úložné prostory?

Nové elektronické a mechanické kódové zámky představují moderní a bezpečný způsob zabezpečení kovových i dřevěných dveří u skříněk a dalších úložných prostor.

Elektronické zámky s kódovým zámkem a klávesnicí jsou skvělým řešením pro větší sdílené prostory, jako jsou například školní šatny, ale i vlaková či autobusová nádraží. Součástí je dotykový panel s 12 nebo 9 tlačítky. Vybrané modely nabízí možnost nastavení manažerského a uživatelského kódu v libovolné kombinaci 4-15 číslic. Lze využít v soukromém i veřejném režimu.


Elektronické RFID zámky jsou ideálním řešením pro menší i větší firmy, wellness centra, hotely i plavecké bazény. RFID zámky jsou vybaveny čtečkou karet a čipů RFID, která spolupracuje s běžnými kartami standardu Mifare 13,56 Mhz (nejsou součástí balení).


Náš tip: Pro plnohodnotný provoz je potřeba minimálně 2 karty. Jedna hlavní „MASTER“ karta je určena pouze pro přidávání a reset „USER“ karet. K odemčení/zamčení slouží následně přidané uživatelské „USER“ karty.

Mechanické kódové zámky jsou skvělým řešením pro zabezpečení skříňky nebo šuplíku ve všech zařízeních a firmách, které hledají spolehlivý a bezpečný způsob zabezpečení prostoru bez nutnosti výměny baterií u elektronických variant. Nabízí až 10 000 číselných kombinací.
Včetně vysoké míry zabezpečení nabízí také jednoduché a pohodlné řešení pro centralizovanou správu. Administrátoři mohou snadno přidělovat, odnímat a monitorovat přístup k různým skříňkám a každý uživatel si může nastavit svůj vlastní bezpečný kód, který je snadno změnitelný. Odpadá tak starost s narůstajícím množstvím klíčů, které mohou být zanedbané, ztracené nebo ukradené. 

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys