NOVINKA: Kancelářský nábytek SOLID

13. 2. 2023

Seznamte se s kolekcí kancelářského nábytku SOLID, která Vás na první pohled zaujme svou minimalistickou elegancí. Při bližším zkoumání pak jistě oceníte také její precizní zpracování i praktickou modularitu.

Nábytková řada SOLID je originálním českým nábytkem pod značkou PLAN, která vznikla ve spolupráci společnosti B2B Partner s designerskou dvojicí LENKA DAMOVÁ & BORIS KLIMEK.

Celá kolekce SOLID se skládá z několika hlavních prvků, jejichž vzájemným propojením vznikají různá pracovní místa s úložnými prostory dle pestrých potřeb uživatelů.

Jaké dezény v řadě SOLID naleznete?

Prvky řady SOLID lze vybírat ze 3 atraktivních dekorů:

  • bílá,

  • dub přírodní,

  • ořech.

Psací a jednací stoly SOLID

Základní prvek kolekce SOLID tvoří pracovní a jednací stoly, které jsou vyrobeny z pevné laminované dřevotřísky o tloušťce 25 mm. Varianty doplněné o přísedící část rozšíří Váš pracovní prostor v jednací místnosti. Dalším prvkem, o který lze pracovní místo rozšířit, je také praktická lavice ve stejném designu. Pracovní stoly, lavice olepeny 1mm ABS hranou.
Pojízdné kontejnery SOLID

Prostor pod pracovním a jednacím stolem následně skvěle doplní kancelářské pojízdné kontejnery SOLID, které disponují zásuvkami s kuličkovým pojezdem s dotahem.
Kancelářské skříně SOLID

Praktické řešení úložného prostoru a úschovu všech pracovních věcí, šanonů a oděvů nabízejí zejména uzavíratelné kancelářské skříně SOLID, které můžete zvolit s policemi či se šatní tyčí. Praktická nízká skříňka může navíc posloužit také jako botník.


Kancelářské regály a police SOLID

Pro komfortní ukládání šanonů a dekoračních předmětů následně jistě využijete otevřené kancelářské regály a police SOLID:


Kancelářské regály a police disponují pevným rozměrem a jsou doplněny o praktickou a zároveň elegantní kovovou výztuhu. Nosnost 1 police u skříní, polic i regálů je 15 kg při rovnoměrném zatížení a police lze rovněž libovolně přestavit dle Vašich preferencí.

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys