NOVINKA: Akustické panely a nástěnky!

3. 7. 2023

Hledáte akustické nástěnky nebo panely na zeď, které vám nejen poskytnou praktický prostor pro vaše poznámky, zlepší akustiku v místnosti, ale zároveň svými barvami prostor i skvěle oživí? Seznamte se s novými akustickými panely a nástěnkami v moderních barvách již nyní!

Nové akustické panely a nástěnky jsou určeny zejména pro snížení rozléhajících zvuků v místnosti, které se díky nim tolik neodráží od zdi. Díky tomu přispívají k podpoře klidného pracovního a studijního prostředí a stávají se tak praktickým a velice oblíbeným řešením zejména ve sdílených prostorech jako jsou například open space kanceláře, klientská centra, úřady, haly, učebny či čekárny.

Díky široké škále moderních barevných kombinací navíc ve vaší místnosti vytvoří nejen výjimečný praktický, ale i designový doplněk, který se v místnosti jen tak neztratí. Navíc do nich lze snadno také zapichovat špendlíky i připínáčky. Pohodlně tak k panelu nebo nástěnce upevníte všechny své poznámky a další dokumenty, které potřebujete mít vždy na očích.

Nové akustické panely jsou skvělým řešením zejména pro zlepšení akustiky v místnosti:


Pro umístění poznámek a důležitých dokumentů doporučujeme také nové akustické nástěnky v nabídce:
Poznámka: Nové akustické panely i nástěnky jsou certifikovány v nejvyšší absorpční třídě A, což představuje > 0.85 koeficientu redukce hluku, značeného jako NRC, což znamená, že pohlcují až 85 % hluku, který na ně dopadá. Pro srovnání, klasická příčka ze sádrokartonu má hodnotu NRC 0.15.

Velkou výhodou vybraných akustických panelů a nástěnek je také jejich snadná montáž (kterou lze provést snadno přilepením na zeď či strop) i vysoká odolnost proti vlhkosti a plísním.

Při údržbě panelů a v každodenním používání pak jistě oceníte také snadné čištění, jednoduché opracování, nehořlavost a 100% recyklovatelnost.

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys