NOVÉ: Nástěnné pevné a sklopné police pro každý prostor!

10. 6. 2024

Potřebujete ve vaší místnosti zaplnit holé stěny? Seznamte se s novými nástěnnými policemi, které vám pomohou nejen efektivně doplnit úložný prostor, ale zároveň jej díky uloženým předmětům i příjemně zútulní. Vytvořte si speciální místo pro vystavení předmětů a prozkoumejte naši nabídku nástěnných polic již nyní! 

Nové pevné i sklopné nástěnné police vyrobené z laminované dřevotřísky o síle 18 mm s ABS hranou jsou ve spodní části doplněny o pevné či sklopné konzole z nerezové oceli. Díky použitým materiálům představují elegantní řešení pro umístění nejen do domácností, kuchyní, kanceláří, ale i garáží a dílen.

Na police lze pohodlně umístit (vystavit) knihy, fotografie, dekorace a další předměty, které chcete mít denně na očích. Díky sklopné konstrukci lze vybrané varianty použít také jako dočasný pracovní či odkládací prostor.

Police jsou dostupné v 5 atraktivních dezénech a 4 různých hloubkách. Standardní šířka polic je 800 mm.

Pevné police

Pevné nástěnné police jsou ideální pro dlouhodobé umístění bez nároků na velikost prostoru. Deklarovaná nosnost pevné nástěnné police je 15 kg při rovnoměrném zatížení. Pevné police lze vybírat s hloubkou 170, 220, 270 či 320 mm:


Sklopné police

Sklopné police jsou naopak perfektní volbou pro malé prostory. Díky sklápěcímu mechanismu je lze snadno složit a rozložit podle potřeby. Skvěle poslouží také jako dočasný odkládací prostor. Deklarovaná nosnost sklopné nástěnné police je 12 kg při rovnoměrném zatížení. Sklopné police lze vybírat s hloubkou 220,320,420 či 520 mm:


Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys