NOVÉ: Držáky na monitory, mobily a tablety!

10. 5. 2023

Rozšiřujeme pro Vás nabídku praktických a elegantních držáků na monitory, mobily i tablety o nové modely! Nové držáky v nabídce jsou nejen elegantní, ale i plně nastavitelné se spoustou funkčních vychytávek! Držáky na mobil můžete navíc umístit i na řídítka kočárku nebo motorky! Prozkoumejte je všechny již nyní!

Držáky na monitory s plnou nastavitelností a robustní konstrukcí!

Dopřejte svým očím, zádům a krku patřičné pohodlí s plnou nastavitelností. Nové držáky na monitory disponují profesionálním čistým designem a přitom robustní konstrukcí. Pro lepší pozorovací úhel je můžete také snadno plně nastavit přesně tak, jak potřebujete. Bytelná konstrukce je testována tak, aby zvládla každodenní pohyb.
Držáky na jeden i více monitorů jsou tak vhodné pro širokou škálu použití, můžete je umístit do domácnosti, kanceláře, pracovny, školy, IT pracoviště nebo do vaší firmy.

Vybrané držáky jsou rovněž vybaveny funkcí pivot, která umožňuje rotaci obrazovky kolem její osy. U vybraných modelů je součástí balení také praktické vedení kabeláže, které zajistí čistý vzhled i více prostoru na pracovní ploše, které si v případě potřeby můžete rovněž dokoupit jako příslušenství.

NOVÉ držáky na mobil a tablet na stůl i řídítka u kola!

Překáží Vám naopak na pracovním stole služební telefon nebo hledáte stojan na mobil pro pohodlné sledování filmů a on-line hovory při práci na počítači? Nové držáky na mobil a tablet Vám ušetří nejen místo, ale zařízení budete mít navíc vždy na očích. Vybrané modely jsou také plně polohovatelné a vybaveny bezdrátovým nabíjením.
Vybrané držáky na mobil můžete umístit také na řídítka například na kole, motorce (skútru), koloběžce nebo na kočárku. Upevnění je natolik kvalitní, že odolá všem nerovnostem na silnici i mimo ně a váš telefon zůstane po celou dobu plně chráněn.


Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys