NÁŠ TIP: Zátěžové desky REPLAST

13. 3. 2024

Hledáte nosné podlahové desky, které nejen prodlouží životnost podlahy vašich hal a garáží, ale poskytnou navíc i zpevnění příjezdových cest, pódií či parkovišť proti vysokému zatížení? Představujeme Vám venkovní a interiérové zátěžové desky REPLAST! Prozkoumejte jejich výhody již nyní.

Podlahové desky REPLAST jsou ideálním řešením pro vytvoření pevných a celistvých podlah ve skladech, dílnách a výrobních halách. Využijete je také při vytváření vnitřních výstavních ploch, ustájení koní a dobytka nebo na stadionech při pořádání koncertů.
Skládají se z plastové zátěžové desky, zátěžového roštu a plastového nájezdu.

Mezi hlavní výhody patří:

  • výborná tepelná izolace,

  • vysoká protiskluznost desek,

  • chemická stálost,

  • nesnadná hořlavost,

  • snadná údržba

  • a rychlá montáž a demontáž.

Plastová interiérová zesílená deska je ideálním řešením pro vytvoření pevných celistvých podlah skladů, dílen a výrobních hal, provozů s větší zátěží, vnitřních výstavních ploch, případné ustájení koní a dobytka, nebo obchranu ploch na fotbalových stadionech při pořádání koncertů.
Venkovní plastová zátěžová deska je ideálním řešením pro vytvoření pevných celistvých podlah s extrémně vysokou nosností 3,3 tuny na 1 dm2, která umožňuje například i pohyb těžké stavební techniky, stavbu pódií a dalších těžkých objektů. Montáž je snadná a provádí se vzájemným zasunutím zámků jednotlivých desek.


Jako příslušenství lze pro nezpevněné povrchy použít zátěžový exteriérový rošt a pro zakončení praktické nájezdy v několika variantách.

Zátěžové rošty jsou ideálním řešením pro vytvoření zpevněné plochy, jako jsou například parkoviště, příjezdy do garáží, vjezdy, cesty, chodníky, parkové úpravy, odstavné plochy, účelové zpěvnění svahů a břehů řek. Své uplatnění najdou tyto podlahy i na eventech a svatbách.
Rošty jsou vhodné také pro instalaci na prosyp štěrkodrtí, kačírkem či prosívkou. Doporučujeme je využít také k zatravnění jako tzv. ekoraster.

Plastový nájezd slouží k zakončení podlahy desek a zároveň usnadňuje najíždění a sjíždění kolovým vozidlům. Mezi hlavní výhody patří chemická stálost, nesnadná hořlavost, snadná údržba rychlá montáž a demontáž.


Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys