Kartotéky

Potřebujete zásuvkové kartotéky? Vyberte si u nás! Nabízíme přes 80 typů zásuvkových kartoték, které máme skladem ihned k dodání. Samozřejmostí je doprava zdarma kamkoliv v ČR a záruka 7 let.

Vybírat můžete z těchto typů kartoték:

  • Kovové kartotéky – klasické celokovové kartotéky vyrobeny z plechu, které dodáváme v několika barevných kombinacích
  • Kovové kartotéky s dřevěnými čelními panely na zásuvkách – dobrá volba, pokud chcete kartotéku umístit v kanceláři, kde dřevěný dezén čel zásuvek skvěle doplní Váš interiér; čela zásuvek můžete vybírat ze 4 základních dezénů: buk, bříza, calvados a třešeň
  • Celodřevěné kartotéky – nabízíme i celodřevěné registratury, se budou skvěle hodit do Vaší kanceláře; vybírat můžete ze 4 základních dezénů: buk, bříza, calvados a třešeň
  • Lístkovnice - slouží pro uložení dokumentů formátu A5 a A6 – tyto modely jsou určeny pro skladování menších dokumentů, karet, apod.

Konstrukce a zásuvky

Všechny nabízené modely kovových kartoték jsou svařované konstrukce a jsou vybaveny 100% výsuvy zásuvek, které Vám umožní snadný přístup do zásuvky v celé její hloubce. Výsuvy jsou uloženy v kuličkových ložiscích, které zajišťují hladký, tichý a bezproblémový výsuv zásuvek i při plném zatížení. Nosnost zásuvek je 40 kg a 45 kg u celodřevěných modelů.

Bezpečnost

Každá kartotéka je zabezpečena centrálním cylindrickým zámkem, který uzamkne všechny zásuvky. A současně je vybavena také bezpečnostním mechanismem, který znemožňuje vysunutí více zásuvek najednou, které by mohlo způsobit převrhnutí.

Doporučujeme

Praktické je také využití zásuvkových děličů, které Vám pomohou přehledně oddělit závěsné složky uvnitř zásuvky. Děliče jsou vyráběny z ocelového plechu a dodáváme jak ve formátech A4, tak i ve formátech A5 a A6 pro lístkovnice.

Vyberte si u nás i závěsné složky, které jsou v sekci spotřební materiál.

Kromě kartoték, Vám můžeme nabídnout další kovový nábytek: výběr kovových spisových skříní, výkresových skříní nebo archivačních regálů na šanony.

Filtrovat produkty
Zobrazeno 1-36 z 80 produktů
Řadit od: Základní Nejlevnější Nejdražší
123
Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím