Věšákové stěny FRAME

Konec vybírání mezi praktičností a estetikou! Šatní stěny FRAME kombinují nejen nadčasový design, ale také dostatečné množství prostoru pro odložení bund či kabátů a také bot. Benefitem těchto šatních stěn je také možnost vestavěného zrcadla.

Podobu šatním stěnám FRAME navrhli designéři LENKA DAMOVÁ & BORIS KLIMEK. Výroba tohoto nábytku probíhá přímo na naší stolárně a jde tak o ryze český výrobek. Více o šatních stěnách FRAME také na plannabytek.cz

Šatní stěny FRAME jsou vyráběny v různých dezénech. Jejich součástí může být také botník, různý počet háčků pro zavěšení oděvu a zmíněné praktické zrcadlo. Díky svému modernímu designu a barevné pestrosti je jednoduché tyto stěny zasadit do interiérů tvořeného některou z našich řad kancelářského nábytku.

Stěny jsou vyráběny z laminované dřevotřísky o síle 18 mm, opatřeny ABS hranou. Kvalitní háčky jsou z broušeného nerezu. Botník se skládá z výškově nastavitelných polic. Problémem nejsou pro šatní stěny FRAME ani nerovnosti podlahy, se kterými se snadno vypořádá pomocí rektifikačních kluzáků.

Filtrovat produkty
Zobrazeno 1-20 z 20 produktů
Řadit od: Základní Nejlevnější Nejdražší