Kancelářský nábytek METAL

  • ALL - PRUVODCE - Nábytek METAL
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek METAL
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek METAL
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek METAL
Levný kancelářský nábytek METAL svou jednoduchostí a barevnou kombinací umožňuje dokonale zkombinovat tam, kde je to nutné , klasické kancelářské pracovní stoly a kontejnery s plechovými kancelářskými skříněmi a vytvořit tak moderní vzhled interiéru kanceláře. Kancelářský nábytek řady METAL najde uplatnění také v provozech, či skladech. Kancelářské pracovní stoly METAL mají ocelovou konstrukci z hranatých profilů šedé barvy a pracovní desky z laminované dřevotřísky a ABS hranou (kvalitní plast, kterým se olepují hrany stolu). Pod pracovní deskou stolů METAL je důmyslně umístěn... číst více
Levný kancelářský nábytek METAL svou jednoduchostí a barevnou kombinací umožňuje dokonale... číst více

Filtr dezénu nábytku

Filtr nábytku
Zobrazeno 1-18 z 18 produktů
Řadit od: Nejlevnější Nejdražší

Levný kancelářský nábytek METAL svou jednoduchostí a barevnou kombinací umožňuje dokonale zkombinovat tam, kde je to nutné, klasické kancelářské pracovní stoly a kontejnery s plechovými kancelářskými skříněmi a vytvořit tak moderní vzhled interiéru kanceláře. Kancelářský nábytek řady METAL najde uplatnění také v provozech, či skladech.

Kancelářské pracovní stoly METAL mají ocelovou konstrukci z hranatých profilů šedé barvy a pracovní desky z laminované dřevotřísky a ABS hranou (kvalitní plast, kterým se olepují hrany stolu). Pod pracovní deskou stolů METAL je důmyslně umístěn kanál pro svod kabelů pro PC techniku. Psací stoly lze rozšířit o obloukové zakončovací prvky nebo je spojovat pomocí rohových dílů a vytvořit z nich prostornou pracovní plochu nebo sestavy stolů do jednací místnosti. Ke stolům lze dokoupit plechový čelní krycí panel.

Kancelářské kontejnery METAL jsou vyrobeny z ocelového plechu a čelní kryty zásuvek jsou buď plechové, nebo jsou osazeny laminovanou dřevotřískou šedé barvy, podobně jako desky stolů. Kontejnery nabízíme se 3 nebo 4 zásuvkami. Zásuvky jsou uložený v kvalitních a tichých pojezdech a mají centrální zamykání, přičemž 2 kolečka kontejneru jsou navíc vybavena brzdou.

Skříně METAL jsou kovové svařované konstrukce. Korpusy skříní jsou ve dvou variantách. Vybírat můžete z několika rozměrových variant plechových skříní, s křídlovými dveřmi nebo plechových regálů bez dveří nebo skříňových nástaveb.

Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím