Kovové skříně

Potřebujete kovové skříně? Vyberte si u nás! Nabízíme více než 230 typů kovových spisových skříní různých rozměrů, typů dveří a barevných kombinací. Plechové skříně máme skladem ihned k dodání. Na kancelářský kovový nábytek poskytujeme záruku 7 let a samozřejmostí je i doprava zdarma kamkoliv v ČR.

Pro orientaci v široké nabídce jsme policové skříně rozdělili podle typu dveří:

  • kovové skříně s křídlovými dveřmi – klasické policové skříně, které nabízíme v různých barevných variantách a několika výškách: nízké (cca 900 mm, dodávány s 1 policí), střední (cca 1100-1200 mm, mají zpravidla 2 police) vysoké (1800-2000 mm, se 4 policemi)
  • pelchové policové skříně s posuvnými dveřmi – výhodou těchto posuvných dveří je, že dveře při otevření skříně nezasahují do prostoru kancelář. Nabízíme také kovové policové skříně s dřevěnými posuvnými dveřmi.
  • plechové policové skříně se žaluziovými dveřmi – obdobně jako skříně posuvnými dveřmi výhodou skříní se žaluziemi je, že dveře po otevření nezasahují do prostoru v místnosti, žaluzie u dveří jsou vyrobeny z plastu a jsou vybaveny zámkem
  • kovové skříně s prosklenými dveřmi – tyto skříně umožňují přehled o uskladněných předmětech i přes zavřené dveře; tyto skříně najdou uplatnění nejen v kancelářích, ale také laboratořích, apod.

Kovové skříně mají ve většině případů klasickou svařovanou konstrukci. Nabízíme také levné plechové skříně v demontovaném provedení. Montované skříně jsou dostatečně pevné a jsou zpravidla levnější, neboť díky menším přepravím rozměrům, se snižují náklady na dopravu a manipulaci, což se projeví v prodejní ceně. Navíc montované skříně oceníte například, pokud chcete umístit skříně do hůře dostupných prostor nebo vyšších pater budov, kam by se s klasickou svařovanou skříní hůře dostávalo.

Kovové policové skříně lze zpravidla doplnit dodatečnými policemi, které naleznete jako příslušenství u každé skříně.

Kromě plechových skříní, Vám můžeme nabídnout další kovový nábytek: výběr zásuvkových kartoték, výkresových skříní nebo archivačních regálů na skladování šanonů.

Filtrovat produkty
Zobrazeno 1-36 z 260 produktů
Řadit od: Základní Nejlevnější Nejdražší
1238
Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím