Bílé popisovací a magnetické tabule

Potřebujete bílé popisovatelné tabule? Vyberte si u nás! Nabízíme 28 typů tabulí. Tabule máme skladem ihned k dodání. Navíc poskytujeme záruku 7 let a k tomu dopravu ZDARMA, kamkoliv v ČR.

Bílé popisovatelné tabule (tzv. whiteboardy) se dodávají se 3 typy povrchů.

  • Nemagnetické popisovací tabule – bílý popisovací povrch je tvořen melaminovou deskou; tento typ tabulí dostačuje pro běžné použití v kancelářích
  • Magnetické tabule – povrch tabule je tvořen plechem, který je opatřen kvalitním odolným bílým lakem; díky kovovému podkladu umožňují magnetické tabule navíc umístění poznámek či jiných dokumentů pomocí magnetů; díky svým vlastnostem a odolnosti patří tyto tabule mezi nejprodávanější a doporučujeme je pro běžné použití v kancelářích, zasedacích místnostech, apod.
  • Keramické tabule – představují nejvyšší kvalitu povrchu tabulí. Základem těchto tabulí opět plechová tabule, na kterou je nanesena keramická vrstva, která je následně vypálena při vysoké teplotě 800°C; Keramické tabule jsou díky tomu velmi odolné proti poškrábání a díky podkladovému na nich lze používat i magnety. Tyto typy tabulí doporučujeme do škol, školících místností a všude tam, kde se očekává časté používání.

Nabízíme kvalitní nemagnetické a magnetické popisovací tabule a keramické tabule v pevném hliníkovém rámu. Tabule můžete vybírat z několika provedení a rozměrů.

Doporučujeme dokoupit

Pro psaní na tabule využívejte tzv. za sucha stíratelné popisovače. Nepoužívejte popisovače na flipcharty nebo jiné fixy. Pro mazání doporučujeme textilní čističe nebo magnetické houby. Nabízíme také praktické a cenově výhodné sady příslušenství k tabulím.

Pokud chcete tabule umístit do prostoru, doporučujeme buď pojízdné otočné tabule nebo univerzální pojízdný stojan na tabule.

Vše potřebné naleznete v sekci Příslušenství k popisovacím tabulím.

Filtrovat produkty
Zobrazeno 1-36 z 84 produktů
Řadit od: Základní Nejlevnější Nejdražší
123